×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. jūnijs, 2013
Drukāt

Tirgotāji: Jāņos pieaug pieprasījums pēc kliņģeriem un pīrāgiem

Foto-LETAFoto-LETA

Jāņos pieaudzis pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie konditorejas izstrādājumu tirgotāji.

Ar “Mārtiņa Beķerejas” zīmolu strādājošā uzņēmuma “Pērse L.L.K.” valdes loceklis Dins Kalniņš sacīja, ka pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem Līgo svētku nedēļā ir pieaudzis. “Es domāju, ka būs līdzīgi kā pagājušajā gadā – pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem pieaugs par 50% salīdzinājumā ar ikdienu,” sacīja Kalniņš.

Viņš pastāstīja, ka visvairāk cilvēki svētkiem pērk kliņģerus un pīrāgus, kurus pasūta vai ierodas iegādāties uzreiz. “Kā kurš – citi pasūta pīrāgus, citi nāk ar groziņiem un iegādājas uzreiz,” sacīja Kalniņš. Pircēju iepirkšanās paradumi salīdzinājumā ar pagājušo gadu nav mainījušies.

Pēc Kalniņa teiktā, pašreizējās aplēses liecina, ka pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem šā gada Līgo svētkos šogad būs līdzīgs kā pērn.

“Mārtiņa Beķerejas” valdes loceklis sacīja, ka konditorejas izstrādājumu cenas “Mārtiņa Beķerejā” šogad svētku laikā ir tādas pašas kā pērn. “Cenas neesam mainījuši jau četrus gadus,” atgādināja Kalniņš.

Arī uzņēmuma “Nomeda”, kuram pieder kafejnīcas “Sala”, mārketinga projektu vadītāja Līva Liepiņa sacīja, ka pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem Jāņu nedēļā ir pieaudzis. “Pieprasījums, protams, ir pieaudzis. Visvairāk cilvēki pērk sāļos cepumus, pīrādziņus, kliņģerus,” sacīja Liepiņa.

Viņa teica, ka pagaidām nav iespējams sniegt precīzas aplēses, vai pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem šogad salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn ir palielinājies – to būs iespējams pateikt pēc svētkiem. Tomēr Liepiņa atzina, ka pircēji iepirkšanās paradumi šogad ir līdzīgi kā pērn.

“FF Foods”, kas ir “Iļģuciema maiznīca konditoreja” mātesuzņēmums, komunikācijas nodaļas vadītāja Jolanta Gaudieša aģentūrai BNS pastāstīja, ka pieprasījums pēc “Iļģuciema maiznīcas” konditorejas izstrādājumiem pirmssvētku nedēļā ir pieaudzis, taču precīzu pieauguma apmēru viņa nevarēja nosaukt. “Pieprasījums ir būtiski pieaudzis, mēs patlaban visu uzmanību veltām produkcijas ražošanai, līdz ar to pagaidām neesam apkopojuši pieauguma datus,” sacīja Gaudieša.

Viņa norādīja, ka vislielākais pieprasījums šogad – līdzīgi kā pērn – ir pēc speķa pīrāgiem, tiem popularitātes ziņā seko buljona pīrāgi, siera pīrādziņi un biezpienmaize. Kopumā pircēju iepirkšanās paradumi šogad ir līdzīgi kā pērn.

Atbildot uz jautājumu par produkcijas cenām, Gaudieša teica, ka “Ilģuciema maiznīca” regulāri pārskata savas produkcijas cenas, balstoties uz to, vai nav palielinājušās izejvielu cenas, kā arī maksājumi par gāzi, elektrību. Tomēr precīzu informāciju, vai “Iļģuciema maiznīcas” konditorejas izstrādājumu cenas šogad Jāņu laikā salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn ir mainījušās, viņa nesniedza.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+