Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
17. decembris, 2014
Drukāt

Degvielas cena Latvijā pietuvojas eiro par litru (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Degvielas tirgotājs “Virši-A” šodien ir pazeminājis degvielas cenu par četriem centiem, savukārt “Neste” īpašā akcijā visās “Neste Oil” degvielas uzpildes stacijās cenu ir samazinājusi par pieciem centiem, informēja uzņēmumos.

Patlaban “Virši -A” 95.markas benzīns un dīzeļdegviela maksā 1,077 eiro, informēja uzņēmumā. “Neste” savukārt 95.markas benzīns maksā 1,057 eiro un tikpat arī dīzeļdegviela.

Kā skaidroja uzņēmumā “Statoil”, saskaņā ar uzņēmuma mārketinga aktivitātēm šodien “Statoil” tīklā benzīna un dīzeļdegvielas cena ir samazināta par pieciem centiem. Papildus līdz 4.janvārim “Extra” lojalitātes programmas dalībniekiem tiek piedāvāta 3,5 centu atlaide par katru iegādāto degvielas litru. Vidējā cena patlaban tīklā ir 1,084 eiro litrā, bet zemākā cena ir 1,027 eiro litrā.

Pagājušajā nedēļā degvielas tirgotāji divas reizes samazināja degvielas cenu – benzīnam par pieciem eiro centiem litrā.

Kā ziņots, naftas cenas pasaules tirgū 16.decembrī turpināja kritumu, Londonas “Brent” jēlnaftas cenai nokrītoties zem 59 ASV dolāru par barelu robežas saistībā ar jaunākajiem Ķīnas rūpnieciskās aktivitātes datiem un nemierīgo situāciju Krievijā.

“Brent” jēlnaftas cena janvāra piegādēm otrdien dienas vidus tirdzniecības sesijā samazinājās līdz 58,5 ASV dolāriem (47,07 eiro) par barelu, kas ir zemākais līmenis kopš 2009.gada maija.

Savukārt ASV vieglās jēlnaftas “West Texas Intermediate” (WTI) cena nokritusies līdz 53,8 ASV dolāriem (43,29 eiro) par barelu.
Naftas cenas kopš jūnija samazinājušās par aptuveni 50%, ņemot vērā pārmērīgās enerģijas piegādes, ASV dolāra vērtības pieaugumu un vāju pieprasījumu gausās globālās ekonomikas izaugsmes laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jā,aizmirsu piebilst,ka tas ir rakstā pieminētais STATOIL

  2. Bērzkrogā laikam ir visbagātākie auto īpašnieki,jo šodien(17.decembrī) ap pl 11 benzīna cena bija 1.14.
    Tas tā diezgan pierasti,ka Cēsīs vnm par apm 3 centiem lētāk

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+