Ekonomika
Bizness

Tirgotāji: Valsts kontrole apstiprina mūsu kritiku par kases aparātu reformu0


Kases aparāts.
Kases aparāts.
Foto: Valdis Semjonovs

“Ieilgusī kases aparātu reforma ir sliktas pārvaldības piemērs – piemērs, kā ierēdņu patvaļa bez stingras politiskas kontroles ir izgāzusi valstij tik nepieciešamu reformu,” uzskata Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) prezidents Henriks Danusēvičs.

“Cerams, ka tagad pēc Valsts kontroles revīzijas atzinuma publicēšanas, VID ierēdņi mazinās savu negatīvo retoriku pret uzņēmēju viedokli,” pauž H. Danusēvičs.

LTA lielas cerības liek uz jaunās VID ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes izpratni šajā jautājumā un cer, ka finanšu ministram Jānim Reiram būs politiskā griba novērst Valsts kontroles konstatētos trūkumus un sekmīgi pabeigt kases aparātu reformu, uzsver LTA.

Saistītie raksti

Valsts kontroles šodien publicētais revīzijas ziņojums apstiprinājis LTA jau ilgstoši paustās bažas un kritiku par kases aparātu reformas gaitu.

Asociācija neatslābstoši bija norādījusi, ka valsts nerēķinās ar uzņēmēju izmaksām, tagad arī izrādās, ka valstij nav izstrādātas metodikas, lai noteiktu, vai šī reforma vispār dod pienesumu valsts budžetam.

LA.lv