×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. augusts, 2013
Drukāt

Tirgotājus aicina pieteikties Miķeļdienas gadatirgum

LETALETA

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina zemniekus, biškopjus, maizes cepējus, individuālos ražotājus, amatu meistarus, lietišķās mākslas izstrādājumu izgatavotājus un tirgotājus pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū.

 

Kā informē departaments, šogad Miķeļdienas gadatirgus risināsies 28.septembrī Rīgā, Doma laukumā, kā arī Herdera laukumā, Jēkaba, Pils un Tirgoņu ielās.

Miķeļdienas gadatirgus ir Rīgas pilsētas tradicionāls rudens ražas svētku pasākums, kurā apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos tirdziņā ir iespēja baudīt arī kultūras programmu. Gadatirgū iespējams iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas meistaru izstrādājumus, kā arī nopirkt rudens ražas veltes, gaļu, zivis, medu, maizi, veselības un ārstnieciskās kosmētikas izstrādājumus, pirts lietas un grāmatas.

Miķeļdienas gadatirgus organizators ir Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība. Pieteikties tirdzniecībai iespējams līdz 9.septembra plkst.9 tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi “avesol@riga.lv“.

Tirdzniecības noteikumi, kā arī pieteikuma veidlapa pieejama interneta vietnē “www.kultura.riga.lv” sadaļā “Aktuāli”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+