Latvijā
Kriminālziņas

Tirgus apmeklētāja dusmās sašķaida kādas pārdevējas zemenes 16

Foto-Valdis Semjonovs

Ceturtdien, 3. maijā, kāda dusmīga Rīgas Centrāltirgus apmeklētāja tīši iznīcinājusi kādas pārdevējas zemenes, portālu LA.lv informēja Valsts policijā (VP).

Ap pulksten diviem dienā Rīgas Centrāltirgū sieviete kopā ar vīrieti piegājusi pie stenda, kurā tiek tirgotas zemenes un citi augļi. Sieviete, nesamaksājot par zemenēm, sākusi tās ēst pilnām mutēm.

Pārdevēja norādījusi, ka ir atļauts nogaršot zemenes, taču, ja vēlas tās ēst, tad esot jāsamaksā. Par šādu aizrādījumu tirgus apmeklētāja ļoti sadusmojusies un nogrūdusi zemē stendu ar zemenēm. Kopumā stendā atradušies 52 kilogramu zemeņu. Ogas izšķīdušas pret asfaltu, bet sieviete sākusi bēgt.

Cietušās kolēģei izdevās sievieti panākt un aizturēt. Tāpat tika izsaukti Rīgas Latgales iecirkņa policisti, kas drīz vien ieradās un dusmīgo sievieti nogādāja policijas iecirknī.

Aizdomās turētā ir dzimusi 1991. gadā un iepriekš nav nonākusi policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Sievietei piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

LA.lv