Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. augusts, 2014
Drukāt

Tirgus lustes, koncerts un krāšņs gājiens – aizvadīti piektie Balvu novada svētki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pagājušās nedēļas nogalē krāšņi atzīmēti jau piektie Balvu novada svētki, informē novada pašvaldības pārstāve Iluta Mežule.

Viņa klāsta, ka Balvu pilsētas parkā līdz pat vakaram notika amatnieku tirgus, kur savu preci piedāvāja gan rokdarbnieki, gan pārtikas ražotāji, gan koka izstrādājumu ražotāji un citi. Paralēli tirgus lustēm parkā notika vairāki koncerti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pēcpusdienā pasākuma apmeklētāji pulcējās laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra, kur koncertu sniedza “orķestropēds” un kur īpaši godināta Balvu novada vadība, pagastu pārvalžu vadītāji, kā arī apbalvoti konkursa “Sakoptākais īpašums 2014” laureāti piecās nominācijās.

Neizpalika arī krāšņais svētku gājiens, kurā ar krāsainiem tērpiem, baloniem, ziediem un citiem noformējumiem piedalījās pagastu kolektīvi, pašvaldības iestādes un novada uzņēmumi. Katrs bija ieguldījis izdomu, darbu un pūles, lai izskatītos pēc iespējas labāk.

Svētku noslēgumā pilsētas parka estrādē skanēja lielkoncerts, kurā īpaši sveiktas Balvu goda pilsones – Sofija Graudumniece un Velta Pulkstene. Par īpašiem nopelniem un ieguldījumu Balvu novada attīstībā koncerta laikā 24 novada iedzīvotājiem pasniegti Balvu novada domes Atzinības raksti.

Turpinājumā ar skaistām dejām un dziesmām priecēja kolektīvi no Balvu novada pašvaldības sadarbības pašvaldībām Igaunijā, Lietuvā un Baltkrievijā. Koncertu noslēdza Valmieras Drāmas teātra dziedošo aktieru ansamblis “Žerāri”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+