×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
7. decembris, 2017
Drukāt

Tirgus nolaists līdz kliņķim (9)

4. Cer, ka tirgu atvērs jau februārī

4no6
Foto - Marta OplucāneFoto - Marta Oplucāne

Āgenskalna tirgus būtu iecienīta iepirkšanās vieta Pārdaugavas iedzīvotājiem. Ja vien laicīgi būtu sakopts un izremontēts.

Skaidrīte šajā tirgū nostrādājusi 20 gadus. Viņas noskaņojums kaujiniecisks: “Neesam aitu bars, kas pakļausies “saimnieku” iegribām. Ir jācīnās par savu vietu, tādēļ domu par darba vietas maiņu neapsveru. Paraksti ir savākti, medijos ažiotāža liela. Tādēļ nevaram padoties un pieļaut, ka kāds kāpj uz galvas. Pārāk bieži pieļaujam, ka īstenojas bezjēdzīgas lietas un pret mums izturas kā pret zemāk stāvošiem. Manuprāt, februārī tirgus atkal būs vaļā un varēsim turpināt strādāt. Tādēļ uzdzen dusmas, ka cilvēki nāk un žēlojas kā pie kapa. Nav ko čīkstēt, viss ir mūsu rokās. Vēlreiz jums saku – ir jācīnās!”

“Cilvēku skaits pēdējo divu trīs gadu laikā ir stipri mazinājies. Īpašu sarukumu pieredzējām tad, kad tika aizvērta centrālā ieeja. Televīzijā jau rādīja, ka skats tur baigs – viss nolaists līdz kliņķim. Gan griesti, gan grīda sliktā stāvoklī. Acīmredzot Āgenskalna tirgu slēdz, jo neviens nevēlas, lai atkārtotos pirms četriem gadiem notikusī Zolitūdes traģēdija. Baumo jau te visi, bet kā ir patiesībā? Nezinu, bet skaidrs ir viens, šim tirgum remonts ir akūti nepieciešams,” stāsta pārdevēja Tatjana.

 1. Nolaists līdz kliņķim
 2. Uz Centrāltirgu strādāt neies
 3. Īpašnieki vainīgi, kādēļ apgrozījums tik slikts
 4. Cer, ka tirgu atvērs jau februārī
 5. Remonts nepieciešams arī Vidzemes tirgū
 6. Nesakopa, jo nebija naudas

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. “Par visu padomāts”

 2. Var jau cerēt, ka brauks Mārupieši un citi no tālākām vietām, bet patiesība ir tāda, ka maksātspējīgs klients brauc ar mašīnu un pie Āgenskalna tirgus normāli noparkoties nav iespējams. Tas arī viss. Šāda tirgus ikdienas klients ir apkārtnē dzīvojošie iedzīvotāji – mājsaimnieces, pensionāri un jaunās māmiņas ar ratiem, kas netiek iekšā parastajos veikalos un savieno iepirkšanos ar bērnu izstaidzināšanu. Ja tiek aizvērtas lielās durvis un ar ratiem vairs netiek iekšā, tad skaidrs, ka pircēju plūsma samazinās.

 3. Zivju paviljonā atvērta tirdzniecības nodaļa Rīdzinieka samogons

 4. Jāņem nost tas Ušakovs!

 5. Jā,lasot tirgus vadītāja komentāru,nu tik jauks ,rūpīgs cilvēks,da bleķis viss tas ir,ar nenormālām cenām par tirdzniecības vietām plānoti tika izēsti tirgotāji,viss te ir skaidrs kārtējā shēma,kādam vajag ēku un zemi,un visi tie ēkas sliktie stāvokļi ir bleķis ,ja būtu vēlēšanās līst dziļāk,šo shēmu varētu atritināt,bet viss ir nomāksāts un sakārtots ,šai valstī ,galvenais ,lai papīri kārtībā

 6. tirgus jau var teikt desmitiem gadu ir uz izmiršanas robežas. piedavajums niecigs, pirceju maz- atiecigi ienākumi niecigi, naudas par ko uzturet nav ….. tās ir muļķibas ka nu kāds no mārupes vai vel kurienes tagad brauks iepirkties. ja viš brauks uz tirgu tad brauks uz centrāltirgu kur piedavajums ir nesalidzināmi lielāks.

 7. Ja kaut ko grib prihvatizēt – no sākuma nolaiž līdz sabrukuma sākumam. Tas pats , kas ar Straupes pili – nu izlaidīs caur pagastu – tas ”nespēs” uzturēt un brīvas rokas – redz ”nesanāca”- tas uzturēs labāk…

 8. Bet es gribu iet uz tirgu katru dienu! Tas visiem būtu izdevīgi – gan pircējioem, gan pārdevējiem. Kaut kas cits tur visam tam apakšā…

 9. Tā žurnāliste prātu izkūkojusi !! Uz tirgu vajag iet sestdienās , pārējās dienās uz lielveikaliem ! Sestdienās, kad parasti ejam – visas vietas aizņemtas un pārtikas izvēle milzīga.

Draugiem Facebook Twitter Google+