×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
26. februāris, 2013
Drukāt

“Tīrības dienas” – aprīlī. Ikviens var iesaistīties!

tir_aprilis_162

Aprīlī jau astoto reizi norisināsies akcija “Tīrības dienas”. Iedzīvotāji, biznesa un valsts institūcijas aicinātas sakopt un satīrīt ikvienu Latvijas stūrīti, sākot no savām mājām, uzņēmumiem un pagalmiem, beidzot ar parkiem, pļavām un mežiem.

 

“Jau šobrīd, kad lēnām nokūst sniegs, redzam tik daudz piemēslotu vietu – samestas pudeles, izsmēķi un citu veidu atkritumi. Mums ir jāiestājas par tīru Latviju un jāpieliek roka tam, lai valsts, kurā dzīvojam, būtu tīra un priecētu ne tikai mūs pašus, bet arī tūristus,” atzīst “Tīrības dienu” organizatoru pārstāve Linda Osīte.

“Tīrības dienu” norises laikā tiks apzinātas Latvijas nesakoptākās vietas, organizējot tīrības komandas uz konkrētajiem punktiem, tās savedot kārtībā. Lai rādītu piemēru, liela uzmanība tiks veltīta labo piemēru – sakoptāko māju, biroju un pagalmu – izcelšanai. Tāpat tiks organizēti dažādi konkursi par aktīvāko tīrības inspektoru, čaklāko uzņēmumu – tīrības komandu un labāko padomu, kā ieviest tīrību ikvienā dzīves sfērā. Vairāk informācijas par “Tīrības dienu” aktivitātēm: www.tiribasdienas.lv.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+