Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. maijs, 2016
Drukāt

Tīrīšana VID: Rotācija skars arī vadošos darbiniekus (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores vietnieks noziedzības apkarošanas Kaspars Čerņeckis (no kreisās) un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes direktors Edijs Ceipe

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku rotācija skars arī vadošos darbiniekus, bet Finanšu policiju un Muitas policiju varētu apvienot, veidojot jaunu Nodokļu policiju, vēsta Latvijas televīzijas raidījums “Panorāma”.

Visbūtiskākās izmaiņas varētu skart VID Finanšu policiju, ko vada Kaspars Podiņš, un VID Muitas policijas pārvaldi, ko vada Edijs Ceipe. Abas iestādes varētu apvienot, izveidojot Nodokļu policiju.

VID ģenerāldirektores vietnieks noziegumu apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis varētu turpināt darbu VID, taču citā struktūrvienībā.

“Panorāma” vēsta, ka VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone savu amatu saglabās.

Kopumā rotācija skars vairāk nekā 20 VID struktūrvienību vadītājus un vietnieksu, kā arī citu darbiniekus

Jau ziņots, ka VID ģenerāldirektores vietnieks Aigars Undzēns izraudzīts par piemērotāko kandidātu vakantajam Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktora amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāpēc fonā tie tizleņi ar aizsegtām sejām?

  2. Kā par blēdībām VID rotācija – no viena seifa pie otra ?

  3. Smieklīgi kas tas par soda mēru rotācija, vai esat korupciju šādā mērā kaut kur sastapuši

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+