Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. marts, 2015
Drukāt

“Titāniks” iepeldējis Rīgā (+FOTO) (4)

Valda Semjonova fotoValda Semjonova foto

Ceturtdien, 26. martā, Rīgas Sporta manēžā tiek atklāta pasaulē lielākā “Titānikam” veltītā ceļojošā izstāde. Izstādi veido vairāk nekā 375 vēsturiski objekti, kas atradās uz “Titānika” vai tā līdzinieka – kuģa “Olimpija” (“Olympic”). Eksponātu vidū ir priekšmeti, kas tika nocelti no kuģa īsi pirms tā došanās ceļā uz Ņujorku, atrasti jūrā tūlīt pēc katastrofas, tādi, kurus paņēma līdzi izdzīvojušie pasažieri, kā arī priekšmeti no Džeimsa Kamerona 1997. gada filmas, kuru vidū ir arī briljanta “Okeāna sirds” kopija, kā arī Keitas Vinsletas un Leonardo di Kaprio tērpi.

Biļešu cenas izstādē darbdienās būs no 7,95 eiro bērniem līdz 13,95 eiro pieaugušajiem, brīvdienās no 8,95 eiro bērniem līdz 16,95 eiro pieaugušajiem. Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vieta izvēlēta parreizā – te jau cilvēciņiem patīk ņemties pa negatīvu pagātni, sērot

  2. Relīzēs tika minēta arī Titānika ekspozīcija Lennusadam Tallinā pirms gada. Eh, tās bija īstās lietas, izceltas no dzelmes, (cita ASV firma – Premier Exhibitions, kam vienīgajai izcelšanas tiesības), te pirms un pēc un kino rekvizīti. To lietu izstāde pašlaik ir Ženēvā.

  3. Kad “MV Wilhelm Gustloff” [skat. Wikipedia] iepeldēs Rīgā? Ar Titāniku mums nav nekāda sakara.

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+