×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. februāris, 2016
Drukāt

“Titāniks” – tev šķita, ka zini visu, bet nē! 20 aizraujoši fakti par filmu (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lielākā daļa sievietes “Titāniku “jau zina no galvas, katru frāzi un kadrus, tomēr ir lietas, kuras mēs par šo filmu nezinām un neesam ievērojušas.

Lai arī filma ir vairāk nekā divas stundas gara un sižets ir ļoti labi paredzams, tomēr reizi gadā kāda no mums šo filmu skatās ar tādu pašu aizrautību kā pirmo reizi. Mīlasstāsts starp sarkanmataino Rozu un gādīgi jautro Džeku ir pasakaini skaists. Atceramies tikai vienu, ka filma ir un paliek filma. Lai arī mīlas dzirkstelītes filmā vizuļo, realitātē tās ir citādākas. Speciāli filmas “Titānika” mīļotājām apkopojām 20 interesantus faktus par filmu, kurus, iespējams, tu vēl nezināji. Tos skaties portāla “Skaties. lv” fotogalerijā.

Tev ir iespēja šovakar kanālā LNT plkst. 21.10 vērot romantisko stāstu par “Titānika” varoņiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vienmēr šī filma ir fascinējusi un jā, reizi gadā to noskatos.

  2. Ko var ņemties ap to "Titāniku"? Atbildēt

    THE SINKING OF THE M.S. WILHELM GUSTLOFF

    Fleeing from a brutal Soviet Red Army onslaught, the Wilhelm Gustloff is ready to leave port jammed with over 10,000 German refugees, naval personnel and wounded soldiers. The vessel is designed to hold a maximum of 1,880 passengers and crew. Of the refugees, a staggering four thousand are infants, children and youths on their way to promising safety in the West. Minus 18° Celsius (0° Fahrenheit) weather grips the Oxhöft Pier in Gotenhafen (Gdynia) on Tuesday the 30th day of January 1945.

    Vairāk kā 9000 noslīka, kad PSRS zemūdene to nogremdēja netālu no Dancigas 1945.g. 30.janvārī.

Draugiem Facebook Twitter Google+