Latvijā
Politika

TM valsts sekretārs turpmāk būs Raivis Kronbergs 16


TM valsts sekretārs Raivis Kronbergs
TM valsts sekretārs Raivis Kronbergs
Foto: Tieslietu ministrija

Valdība otrdienas sēdē Tieslietu ministrijas (TM) valsts sekretāra amatā apstiprinājusi līdzšinējo valsts sekretāra pienākumu izpildītāju Raivi Kronbergu, informē ministrijas pārstāve Laura Majevska.

Kronbergs līdz šim strādājis dažādos amatos TM, proti, laika posmā no 2007. gada līdz 2009. gadam vadījis Administratīvā departamenta Saimniecības nodaļu, bet pēc tam – līdz 2014. gadam vadījis Administratīvo departamentu.

Kronbergam ir bakalaura grāds gan tiesību zinātnē, gan sociālajās zinātnēs, kā arī ir profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnē. 2011. gadā viņš ieguvis TM I pakāpes Atzinības rakstu un 2014. gadā – tieslietu ministra balvu “Jaunrade tiesiskai Latvijai”.

Tieslietu ministre Baiba Broka (NA) atzinīgi vērtē Kronberga apstiprināšanu ministrijas valsts sekretāra amatā, norādot: “Raivis Kronbergs sevi ir pierādījis ar konkrētiem darbiem, viņam ir vairākas pārdomātas iniciatīvas ministrijas darba veiksmīgā nodrošināšanā un veselīga darba klimata uzturēšanā arī turpmāk. Viņš ātri apgūt visu jauno, ir atvērts diskusijai, un viedokļu dažādību spēj pārvērst konkrētā un izsvērtā rezultātā. Kronbergs grib, spēj un var būt valsts sekretārs, un ir patiess prieks, ka viņam ir dota šī izaugsmes un sevis pierādīšanas iespēja. Novēlu viņam jaunajā amatā izturību, pacietību un nezūdošu optimismu.”

TM valsts sekretāra amats ir vakants kopš šā gada 24. marta, kad TM valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis iecelts Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amatā.

LA.lv