×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2016
Drukāt

Tokalova psiholoģiskā trillera tīzeri rādīs sestdien festivālā “Lampa”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Režisors Staņislavs Tokalovs pabeidzis savas pirmās pilnmetrāžas spēlfilmas – psiholoģiskā trillera “Tas, ko viņi neredz” montāžu.

Skatītāji filmu uz ekrāniem Latvijas kinoteātros ieraudzīs šī gada novembrī. Bet jau šo sestdien, 2. jūlijā, diskusiju festivāla “Lampa” ietvaros Cēsīs notiks ekskluzīva filmas tīzera prezentācija, kur piedalīsies arī pats režisors, LA.lv pastāstīja studijas “Ego Media” pārstāve Iveta Dortāne.

“Filma šobrīd ir samontēta, vēl tikai jāpabeidz skaņas un krāsu pēcapstrāde, kā arī vizuālie efekti,” stāsta Tokalovs. “Demonstrēt filmu sāksim novembrī – to varēs noskatīties gan skatītāji Rīgas kinoteātros, gan visos citos valsts reģionos.”

Filmas “Tas, ko viņi neredz” žanrs ir psiholoģisks trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem – viens no galvenajiem varoņiem filmā ir mākslīgais intelekts. Un šo sestdien, 2. jūlijā, filmas veidotāji aicina visus uz Cēsīm uz festivālu “Lampa”, kur diskusijā “Mākslīgais intelekts: cilvēks vs mašīnas” kopā ar datorzinātniekiem un citiem speciālistiem piedalīsies arī Staņislavs Tokalovs. Diskusijas laikā pirmoreiz tiks publiski demonstrēts filmas “Tas, ko viņi neredz” tīzeris. Diskusijas sākums – 2. jūlijā plkst. 18.

Staņislava Tokalova spēlfilmas “Tas, ko viņi neredz” uzņemšana norisinājās pērnā gada rudenī Kukšu muižā pie Tukuma un Rīgā. Galvenās lomas filmā atveido Andris Keišs, Arnis Līcītis un aktieri no Krievijas – Katerina Špica un Jevģēnijs Tkačuks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+