Horoskopi un mistika

Tolteku horoskops 14 dienām. Pārmaiņu vilnis neļauj skatīties atpakaļ 16

Foto – Fotolia

Tikai neskaties atpakaļ!

Šis ir pārmaiņu vilnis, kad pirmās dienas enerģija uzsāk iekšējo transformāciju un sadedzina visu, kas beidzis kalpot, lai tas, kas mēs esam, kļūtu vērtīgs un paņemams tālākajā dzīvē, bet tas, kas atstāts aiz muguras, atbrīvotu vietu jaunai izaugsmei. Vilnis var ienest cilvēku dzīvē būtiskas pārmaiņas un izsaukt smagus pārdzīvojumus. Jābūt gataviem iet uz priekšu un drosmīgi pieņemt citu izvēles. Visam ir sava nozīme.

02.12.2015 Viļņa sākums caur piedošanu

1 Kib

Šodien ir vērts aizdomāties, kas ir tā smagā nasta, ko nesam. Šodien noderīgi ir lūgt piedošanu cilvēkiem, kuriem esam ko nodarījuši. Tas pavērs jaunas iespējas un ļaus attīstīties mums pašiem.

Ja kādam liekas, ka viņam nav neviena, kam būtu jālūdz piedošana, bet smaguma sajūta neatstāj, tad visticamāk, ka ir jāpiedod pašam sev. Par ko mēs turam aizvainojumu? Kas mūs nomoka? Šodien ir izcila diena, lai izprastu sevi un atrastu nastas, ar ko esam apkrauti.

03.12.2015. Attīstība caur duālismu

2 Kaban

Lai saprastu, kas mēs esam un kur dodamies ir vajadzīgs atskaites punkts ārpus mums. Tas ļaus novērtēt, kur mēs īsti esam un cik vērti esam. Kad esam aptvēruši savu vietu attiecībā pret pasauli, tad šī atziņa dos iespēju tālākai mūsu attīstībai.

Smagi var izvērsties diena, ja pašā pamatā ieliksim negatīvas emocijas, ja tas, ko secināsim, ir atziņa, ka neesam neko iepriekš paveikuši. Šāda atziņai būs tendence izaugt milzīgai un pārņemt dienu, tāpēc koncentrēsimies labāk uz pozitīvām domām.

04.12.2015. Labā un sliktā atšķiršana

3 Etznab
Piemērota diena darbu veikšanai un lēmumu pieņemšanai darba jautājumos. Šodien skaidri redzēsim, kas ir labs un kas ir slikts. Būs iespēja darbā atmest lietas, kas nesniedz rezultātu, izdarot izvēles.

Dienas grūtība slēpjas tajā, ka praktiski neiespējami būs atrast līdzsvaru. Ja šodien kaut kas nesniegs gandarījumu, tad tas sagādās dziļu neapmierinātību un izteikti negatīvas sajūtas. Var saskarties arī ar apkērtējo cilvēku radikālu attieksmi.

05.12.2015. Saredzēt pašsaprotamo

4 Kawak
Lieliska diena, lai pamanītu to, kas visu laiku bijis deguna galā. Atbildes uz jautājumiem pašas atnāks bez īpašas piepūles, kā sen zināma patiesība. Īstā diena, lai atrastu atbildes par to, ko cilvēks vēlas dzīvē darīt. Tas, kas jādara, ir jāspēj uzdot jautājumus. Var atrast trūkstošo puzles gabaliņu, kas ļaus saprast visu bildi.

Tiem, kam tendence visu 7 reiz nomērīt un pārbaudīt vai visu apšaubīt, šodien būs grūti saprast, kas notiek, jo nav iespējams atbildes paskaidrot vai izmērīt. Kā arī cilvēkiem varētu grūti pieņemt, ka kāds vienkārši apgalvo, ka zina, kā vajag rīkoties, bet nespēj paskaidrot, kāpēc zina un kāpēc vajag tieši tā.

06.12.2015. Individuālitātes izpausme mīlestībā

5 Ahaw

Šodien būs iespēja pašam aptvert savu individualitāti un unikalitāti. Lieliska iespēja apzināties, ka esam kas īpašs un atšķirīgs. To apjaušot cilvēks sāks izprast, kas ir mīlestības enerģija, un vispirms jau iemīlēs sevi.

Tie, kuriem ir tendence uz negatīvām emocijām vai grūti spēj pieņemt savas atšķirības no pārējiem, varētu būt grūtības ļauties šai unikālajai enerģijai. Šādi cilvēki visticamāk vēlēsies noslēpties, ierauties sevī un norobežoties no dienas neizmērojamā skaistuma.

07.12.2015. Pretestības sākotne

6 Imix

Šodien pasaule izrāda pretestību un tā pretosies par visu jauno. Ja esi apņēmies, ko jaunu pasākt, tad jārēķinās, ka tas radīs zināmu pretestību. Jaunās idejas tiks mērītas, svērtas un apšaubītas, bet tai pat laikā jaunas idejas nevar nerasties. Tas ir izaicinājums, ko ir jāpieņem un jāapzinās.

Tie, kas neko nevēlēsies šodien paveikt, tie tiks pastumti malā vai iesaistīti kāda cita jauno ideju realizēšanā. Visticamāk šie cilvēki to nevēlēsies, un viņiem jaunā ideja liksies muļķīga, bet likties jau vairs nebūs kur.

08.12.2015. Atbrīvošanās

7 Ik

Diena, kad ir iespēja atstāt aiz muguras iepriekš apzinātās nastas un iegūt brīvību. Lieliski jutīsies cilvēki, kas izvēlēsies šajā dienā aktīvu dzīves veidu, dosies sportot vai pārgājienos. Kustība atbrīvos uzkrāto enerģiju un atvērs jaunas iespējas realizēties.

Tie, kam nepatīk kustēties vai arī negūs šādu iespēju varētu arī tikt kustināti un virzīti, kāda cita izvēlētā virzienā vai arī vienkārši neiegūs brīvības sajūtu. Toties ir vērts aizdomāties un saprast, kas tad ir tas, kas liedz kustēties patiesi brīvi.

09.12.2015. Dziļa pašpietiekamība

8 Akbal

Ieskatīšanās sevī var sniegt atziņu, ka neviens jau nav vajadzīgs. Var apjaust, ka viss nepieciešamais ir mūsos pašos un esam gana stipri, lai varētu veikt dižas lietas, iedvesmot sevi un varbūt arī pārējos cilvēkus.

Šodiena varētu nepatikt cilvēkiem, kas paši nespēj atzīt to, kas viņi ir, kas slēpj no sevis patiesību, iedomājoties no sevis to, kas nav. Šodiena sagaida, ka cilvēks gūs gana daudz apņēmības nostāties uz savām kājām visās izpausmēs. Nevajadzētu prasīt padomus, jo šodien visas nepieciešamās atbildes ir mūsos.

10.12.2015. Sievišķā bezrūpība

9 Kan

Lieliska diena, lai parūpētos par sev mīļajām sievietēm un ļautu tām justies lieliski. Diena, kas ļaus izbaudīt augļus par paveiktajiem darbiem. Diena, kad varētu saņemt kādu negaidītu dāvanu, veikt neplānotu pirkumu un iegūt citas lietas, kas nes prieku.

Tie, kas vēlēsies visu kontrolēt un nodoties darbam, šodien negribēs pieņemt pārējās pasaules vieglprātību un pasaules svinēšanu. Mēģinājumi kontrolēt situāciju un ienest savu kārtību, visticamāk neizdosies.

11.12.2015. Priekšnieks pamana visu

10 Chikchan

Diena, kad sīkas kļūdas tiks ievērotas. Priekšnieks būs sīkumains un piekasīgs. Laba diena, lai izjustu detaļas un novērstu mazākās iespējas kļūdai. Uzvarēs tas, kurš spēs pamanīt vairāk sīkumu.

Kādam var nākties izjust priekšniecības attieksmi uz savas ādas. Nekas nebūs paveicams gana labi. Šodien nevajadzētu sasteigt darbus kā arī nodot darbu vērtēšanai, kaut arī ieguldītais darbs vēlākās dienās var tikt augstu novērtēts.

12.12.2015. Maksimālais punkts

11 Kimi

Šodiena ļauj sasniegt augstāko laika viļņa virsotni, kurā varēs apjaust to, kas vēl ir jāmaina, kas ir beidzis kalpot un ir atstājams aiz muguras. To paveicot, cilvēks var iegūt viegluma sajūtu un iespēju pāriet nākamājā līmenī.

Smagi klāsies tiem, kas pieķeras lietām, nevēlas mainīt un negribēs atteikties no savu laiku nokalpojošām formām. Apkārtējie var pamanīt, ka mēs vairs neesam tie, par ko esam uzdevušies līdz šim. Šī atziņa prasīs spēt pielāgoties un mainīties.

13.12.2015. Jaunas lomas apjaušana

12 Manik

Šajā laika vilnī jaunās atziņas, kas ļāvušas atmest lietas, kas izsmēlušas savu lomu cilvēka dzīvē, šodien veidos jaunu veidolu par mums. Diena, kad definēt, kas mēs pēc tā visam šobrīd esam, kas ir tas, kas palicis pāri.

Cilvēks, kurš nespēj ieraudzīt sevi no malas un aptvert lietu kopsakarības, varētu izjust žēlumu par to, kas palicis aiz muguras un atteikties ieraudzīt perspektīvu un iespējas iegūt jaunu virzienu, kas ļauj katram no mums augt citā līmenī.

14.12.2015. Viļņa vērtība

13 Lamat

Saistītie raksti

Viļņa pēdējā diena dod lielisku iespēju atskatīties uz paveikto un novērtēt savu ieguldīto un iegūto. Diena, kad skaidri tiek iezīmētas patiesās vērtības, jo zelts nedeg. Šī ir diena, kas ļauj priecāties par paveikto, un izbaudīt tā augļus, kā arī uzkrāt spēkus nākošajam laika vilnim.

Šodien nav pamata nožēlai un veco lietu žēlošanai. Nav iespējams visas lietas līdzi dzīvē panest nav iespējams, tas, kas izmests, to ir jāaizmirst un jāiet tālāk. Tas ienes dzīvē vieglumu un spēju sasniegt jaunas lietas. Ar pilnām rokām neko vairs paņemt nav iespējams.

TOLTEKU KALENDĀRU PIEDĀVĀ TĀ VEIDOTĀJI

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv