Sports
Citi sporta veidi

Tomam Skujiņam vēl viens labs posms “Tirreno-Adriatico” velobraucienā0


Toms Skujiņš atzīstami startē Pasaules tūres kalendārā iekļautajā  daudzdienu velobraucienā Itālijā.
Toms Skujiņš atzīstami startē Pasaules tūres kalendārā iekļautajā daudzdienu velobraucienā Itālijā.
Foto: Juris Kalniņš

Latvijas vadošais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš no profesionālās komandas “Trek-Segafredo” piektdien aizvadīja vēl vienu labu posmu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūres kalendārā iekļautajā “Tirreno-Adriatico” velobraucienā.

Ceturtdien Skujiņš otrajā posmā ieņēma 20.vietu, bet piektdien, dalībniekiem veicot 226 kilometrus garu trešo etapu, viņš finišēja 19.pozīcijā.

Peletona finišā uzvarēja itālis Elija Viviāni, kurš distanci veica piecās stundās, 26 minūtēs un 45 minūtēs. Otrais palika titulētais slovāks Peters Sagans, bet peletona priekšgalā bija arī Skujiņš, kurš finišēja ar tādu pat laiku kā uzvarētājs.

Tikmēr Krists Neilands no profesionālās kontinentālās vienības “Israel Cycling Academy” finišēja minūti un deviņas sekundes vēlāk, kas viņam deva 124.vietu.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka trešdien komandu braucienā Neilands un “Israel Cycling Academy” bija devītie, bet Skujiņš kopā ar “Trek-Segafredo” guva 12.vietu, kamēr uzvaru svinēja “Mitchelton-Scott” vienība.

Kopvērtējumā pēc trim posmiem līderi ir “Mitchelton-Scott” riteņbraucēji brits Edams Jeitss un amerikānis Brents Bukvolters. Skujiņš ir vienu minūti un 13 sekundes lēnāks, kas viņam dod 18.vietu, bet Neilands atpaliek sešas minūtes un 28 sekundes, latvietim ieņemot 89.pozīciju.

Jauno riteņbraucēju ieskaitē Neilands ir 17.pozīcijā.

“Tirreno-Adriatico” velobrauciens septiņu posmu garumā noslēgsies 19.martā.

LA.lv