Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. oktobris, 2013
Drukāt

Tomēr atbalsta ideju nedot uzturēšanās atļaujas par lauksaimniecības zemes iegādi (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Eduards Smiltēns piedalās Eiropas Savienības atbalsta programmas "Augļi skolai" pirmā gada izvērtējuma rezultātu Latvijā prezentācijā.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien tomēr atbalstīja Saeimas deputāta un Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra Edvarda Smiltēna (V) priekšlikumu Imigrācijas likumā, ka par lauksaimniecībā izmantojamās zemes un meža zemes iegādi uzturēšanās atļaujas netiek izsniegtas.

Pārbalsojums par priekšlikumu notika pēc deputāta Kārļa Seržanta (ZZS) ierosinājuma, kurš šoreiz balsoja par attiecīgo priekšlikumu, lai arī vēl pirms nedēļas bija balsojis pret, Zaļo un zemnieku savienībai apgalvojot, ka tā ir apzināta izvēle, jo Smiltēna priekšlikums pēc būtības nerisinot problēmu, kad lielas lauksaimniecības zemes platības nonāk ārvalstnieku īpašumā.

Iepriekš Saeimas komisija 22.oktobrī bija noraidījusi Smiltēna ierosinājumu. Pēc tam biedrība “Zemnieku saeima” pauda neizpratni par Saeimas komisijas lēmumu neatbalstīt minēto priekšlikumu.

Jau vēstīts, ka Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien pirms izskatīšanas galīgajā lasījumā atbalstīja Imigrācijas likuma grozījumus, kas paredz īstenot koalīcijas panākto kompromisu termiņuzturēšanās atļauju jautājumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ārzemnieki tāpat varēs pirkt, tikai nedos pretī UA…

  2. ZZS nobijās. Jautājums kāpēc viņi vispār bija pret šo ierobežojumu.

  3. Atbalstu Smilteenu! Muusu mezhi un lauksimnieciibas zemes jaapatur latvieshiem!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+