Uncategorized

Toms Krūzs teju 1500 dienas nav saticis savu meitu Suri 0

Holivudā mēļo, ka aktieris Toms Krūzs kritis scientoloģijas valgos – šīs reliģiskās pārliecības dēļ pirms pieciem gadiem izjukusi arī viņa laulība ar aktrisi Keitiju Holmsu.

Nu Krūza ticība pamatīgi iedragājusi attiecības ne tikai ar viņa mammu, bet arī 11 gadus veco meitiņu Suri. Viņa jau vairāk nekā 1500 dienas nav satikusi savu tēvu – baumo, ka Krūzs apzināti izvairās no šīs satikšanās, jo ir pārliecināts, ka meitā esot iemiesojies sātans. Ja meita iesaistīsies viņa ticībā, pielūgs viņa dievu un tiks atbrīvota no ļaunā gara, Toms būs priecīgs kļūt par pilntiesīgu tēvu.

Aktieris jau 1990. gadā pievērsās šai reliģijai – pēc tam kad viņa pirmā sieva Mimija Rodžersa tam palīdzēja uzvarēt disleksiju. Tieši reliģijas dēļ Krūzs intervijā atklāja, ka aktrise Brūka Šīldsa lieto antidepresantus, lai uzveiktu depresiju, jo scientoloģija neatbalsta šādu vielu lietošanu. Ar reliģiju Toms bijis “uz tu” jau kopš mazotnes – viņš uzaudzis katoļticīgā ģimenē un jau bērnībā vēlējies kļūt par mācītāju, taču mīlestība pret aktiermeistarību izrādījusies stiprāka.

Piecdesmit piecus gadus vecais aktieris kopumā filmējies vairāk nekā 50 filmās, no kurām vairāki desmiti darbu izrādījušies īsti kases grāvēji. To vidū arī mistiski romantiskā filma “Vaniļas debesis”, kuru savām skatītājām piedāvā televīzija sievietēm “STV Pirmā!”. Tajā Krūzs atveido Deividu Eimsu – bagātu un augstprātīgu vīrieti, kurš negaidīti iemīlas skaistajā Sofijā Serano. Taču, vēl pirms viņam izdodas uzsākt attiecības ar Sofiju, Deivida bijusī draudzene Džūlija Džanni ievilina viņu automašīnā. Džūlijai ir tikai viens mērķis – izdarīt pašnāvību, nobraucot no tilta, un nogalināt arī Deividu. Deivids pēc notikušā izdzīvo, taču viņam tiek sakropļota seja. Sofijas pacietība un mīlestība, kā arī plastiskā operācija viņam pēc laika palīdz atgūt agrāko izskatu. Taču tad viņa dzīvē sāk atgadīties savādi notikumi, un Deivids vairs nav pārliecināts, ka notiekošais patiešām ir realitāte.

LA.lv