Latvijā
Sabiedrība

Toms, kuru radinieki meklēja mēnesi, atrasts … Vācijā, slimnīcā0

Foto – Pixabay

“Laba ziņa! 32 gadus vecais Toms Pavārnieks, kurš pazuda 2018.gada 20.maijā, Štutgartē, ir atrasts Nirnbergas slimnīcā. Vīrietis ir dzīvs un veseļojas”, ar tādu ziņu sestdienas pēcpusdienā savā feisbuka profilā dalījās organizācija “Bezvests.lv”.

Šo priecīgo ziņu “Bezvests.lv” saņēma no meklētā vīrieša radiniekiem. Daiga, kura iesniedza ziņu “Bezvests.lv”, pati personīgi aizbrauca uz Štutgarti, iesniedza iesniegumu policijas iecirknī Štutgartē un lūdza aktivizēt viņai tuvā, pazudušā vīrieša meklēšanu. Daigas klātbūtnē Štutgartes policijas iecirkņa virsnieks sāka zvanīt uz slimnīcām Vācijā līdz atrada pazudušo Tomu Pavārnieku Nirnbergas slimnīcā.

Ar atrasto Tomu Pavārnieku Daigai aprunāties neizdevās, bet slimnīcas pārstāvji telefonsarunā apstiprināja, ka Toma Pavārnieka dzīvībai un veselībai nekas nedraud, un jau pirmdien radinieki varēs viņu vest mājās.

Kas notika, pagaidām nav skaidrs, bet ir informācija, ka Toms Pavārnieks ir iekļuvis negadījumā, kā rezultātā ir palicis bez telefona, dokumentiem un iespējas sazināties ar tuviniekiem.

Atgādinām, 32 gadus vecais Toms Pavārnieks pazuda 2018.gada 20.maijā, Vācijā, Štutgartē, kur pēdējā laikā strādāja. Radinieki pastāstīja, ka šajā dienā Toms ir ar viņiem sazinājies, lai pateiktu, ka dodas uz dzelzceļa staciju. Kopš tā laika vairs netika saņemtas jaunas ziņas, telefona aparāts bija izslēgts.

LA.lv