Horoskopi un mistika
Horoskopi

TOP 4 taupīgākās horoskopa zīmes atbilstoši dzimšanas gadam0

Foto: pixabay

Prasme apieties ar naudu ir īpaša dāvana, bet saprātīga ekonomija – tas ir talants. Astrologi apgalvo, ka cilvēki ar šādu spēju dzimst zināmos Austrumu kalendāra gados. Palūkojies, vai tu esi šajā sarakstā? Bet tev tuvi cilvēki?

Tātad – kuri ir taupīgākie cilvēki, vadoties no dzimšanas gada.

Žurka

Par Žurkas gadā dzimušo cilvēku talantiem var runāt bezgalīgi ilgi. Taupīgums ir tikai viens no tiem, bet ļoti raksturīgs šai Austrumu kalendāra zīmei. Žurkas taupa visu: zināšanas, attiecības, finanses, garīgo līdzsvaru. Tev kaut kas steidzami nepieciešams? Padoms? Informācija? Nedaudz naudas? Daudz mīlestības? Vērsies pie Žurkas!

Trusis

Cilvēki, kas dzimuši Truša gadā, ir atbildīgi un gādīgi. Ļoti rūpējas par savu tuvinieku komfortu, īpaši vērīgi seko savas ģimenes materiālajai labklājībai. Tāpēc pret finansēm izturas taupīgi, neatļaujas nepamatotus tēriņus. Naudu taupa nevis sev, bet saviem mīļajiem.

Pērtiķis

Saistītie raksti

Pērtiķa gadā dzimušie cilvēki ārkārtīgi nemīl šķirties no tā, kas viņiem pieder. Viņi ir gudri cilvēki, nekad neglabā to, kas viņiem nav vajadzīgs. Šie ļaudis nav skopi. Bet saprāts diktē viņiem vajadzību būt mēreniem. Pērtiķa gadā dzimušie vairāk vadās no veselā saprāta, nevis emocijām.

Cūka

Par Cūkas gadā dzimušajiem cilvēkiem nereti saka: “Sniegu no viņiem ziemā neizprasīsi”. Tas tā nav. Cūkas ir dāsnas pret tiem, kurus patiesi mīl un absolūti vienaldzīgas pret pārējo cilvēku problēmām. Mīļo un tuvo cilvēku labā Cūkas zīmē dzimušie upurē savas intereses un vēlmes. Tuvinieku dēļ Cūkas spēj ekonomēt uz sevi, atteikties no daudz kā.

LA.lv