×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. janvāris, 2015
Drukāt

Top 5 emocijas, kas samazina mūža ilgumu (2)

1. Skaudība

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Psihomatikas zinātnieki uzskata, ka visas slimības būtībā rodas mūsu “nervu dēļ”. Viņi nosauca piecas galvenās emocijas, kas liek mums slimot.

Pētnieki no Austrālijas noskaidroja, ka tiem, kam skauž, par 2,5 reizēm biežāk nekā citiem – rodas lielāka iespējamība iegūt infarktu. Skaudībai ir negatīva ietekme uz nervu sistēmu, kas izraisa hormonu nepareizu darbību organismā, kādēļ pasliktinās sirds muskuļu barošanās. Mācieties priecāties par citu veiksmi un izturieties pret to neitrāli. Bet savu enerģiju labāk saglabāt, lai varētu sasniegt paši savus mērķus!

 1. Skaudība
 2. Greizsirdība
 3. Pārmērīga paškritika
 4. Sevis žēlošana
 5. Skopums

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Par varaskāri – varētu būt taisnība. pārejot pāri visām nosauktajām varētu būt ka kopējā sakne tām ir varaskāre

  kas ir sakne varaskārei? Varbūt – bailes?? vai nu tu vai tevi?

  es esmu imūna pret to, jo apzinos, ka cilvēka dzīve ir par īsu, lai būtu vērts ua kaut ko īpaši saspringt. turēt varu ir darbs. prasa piepūli. es negribu varu, jo negribu nopūlēties. gribu nedarīt neko ko negribu.

 2. Slimības nerodas no tām “galvenajām emocijām”. Tās ir seku emocijas, nevis izraisītāj-emocijas. Slimības rodas no varaskāres un tās izpausmēm, kas arī veido šo emociju seku vilni globālajā diapazonā.
  Tas, kā kokam kuram ir 6,7 saknes un 1 vai 2 no tām ir uzsēdis kāds nemanāms sakņu parazīts, kas bojā arī pārējo sakņu uztveri, liekot tām būt pārlieku jūtīgām pret dažāda veida ietekmi.
  No kā rodas varaskāre un tā izpausmes? Plašs un ilgi diskutējams temats.

Draugiem Facebook Twitter Google+