Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

Top 5 emocijas, kas samazina mūža ilgumu (2)

1. Skaudība

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Psihomatikas zinātnieki uzskata, ka visas slimības būtībā rodas mūsu “nervu dēļ”. Viņi nosauca piecas galvenās emocijas, kas liek mums slimot.

Pētnieki no Austrālijas noskaidroja, ka tiem, kam skauž, par 2,5 reizēm biežāk nekā citiem – rodas lielāka iespējamība iegūt infarktu. Skaudībai ir negatīva ietekme uz nervu sistēmu, kas izraisa hormonu nepareizu darbību organismā, kādēļ pasliktinās sirds muskuļu barošanās. Mācieties priecāties par citu veiksmi un izturieties pret to neitrāli. Bet savu enerģiju labāk saglabāt, lai varētu sasniegt paši savus mērķus!

 1. Skaudība
 2. Greizsirdība
 3. Pārmērīga paškritika
 4. Sevis žēlošana
 5. Skopums

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Par varaskāri – varētu būt taisnība. pārejot pāri visām nosauktajām varētu būt ka kopējā sakne tām ir varaskāre

  kas ir sakne varaskārei? Varbūt – bailes?? vai nu tu vai tevi?

  es esmu imūna pret to, jo apzinos, ka cilvēka dzīve ir par īsu, lai būtu vērts ua kaut ko īpaši saspringt. turēt varu ir darbs. prasa piepūli. es negribu varu, jo negribu nopūlēties. gribu nedarīt neko ko negribu.

 2. Slimības nerodas no tām “galvenajām emocijām”. Tās ir seku emocijas, nevis izraisītāj-emocijas. Slimības rodas no varaskāres un tās izpausmēm, kas arī veido šo emociju seku vilni globālajā diapazonā.
  Tas, kā kokam kuram ir 6,7 saknes un 1 vai 2 no tām ir uzsēdis kāds nemanāms sakņu parazīts, kas bojā arī pārējo sakņu uztveri, liekot tām būt pārlieku jūtīgām pret dažāda veida ietekmi.
  No kā rodas varaskāre un tā izpausmes? Plašs un ilgi diskutējams temats.

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (1)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+