×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Top jauni aizliegumi alimentu nemaksātājiem (5)

1. Ar tiesību atņemšanu ir par maz

1no2
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Likumā jānosaka stingrāki ierobežojumi vecākiem, kuri nenodrošina saviem bērniem minimālo uzturlīdzekļu apjomu, tādējādi mudinot nemaksātājus pildīt savu pienākumu, otrdien tika uzsvērts Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā.

Šā gada februārī stājās spēkā jaunais Uzturlīdzekļu garantiju fonda likums, kas vecākiem – parādniekiem – paredz iespēju liegt izmantot transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadīšanas tiesības. Tas nesis cerētos rezultātus un samazinājis parādnieku skaitu, taču ar to ir par maz, uzskata komisijas priekšsēdētāja Inese Laizāne. Viņa uzsvēra, ka komisija atbalstīs Tieslietu ministrijas vadītās ekspertu darba grupas priekšlikumus, kas paredz vēl stingrākus ierobežojumus parādniekiem.

Kā deputātus sēdē informēja Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas direktors Edgars Līcītis, atgūto līdzekļu apjoms audzis par 30 procentiem, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn.

  1. Ar tiesību atņemšanu ir par maz
  2. Jauni ierobežojumi

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Protams velesanas pagajusas nu var skali kladzinat jo daudzus tas vairs neinterese .

  2. ko jus tur valdiba darat un domajat, latviesi izmirst,pec 100 gadi9em Latvijas nebus,atjaunojiet rupniecibu,lauksaimniecibu,lai tauta nebrauc projam,dodiet darba vietas,cilveki stradas,dzims in maksas alimentus.

  3. Nevajag neko tik stulbu izdomāt.Pirmkārt. Cilvēks ir ielicis savu naudu ,jo tas ir prieks visas dzīves man, ar ko pelna uzturlidzeklus.Kada sakarā var kāds man nonemt, ko Jūs neesat devusi.Vajag lai Latvijā ir darba vietas un algas ka Eiropā.Mazak baziet savas kabatas.Es vispār neatceros kad ir maksājusi agrāk alimentus.Ta arī mēs izaudzinājam bērnus, necikstejam.

  4. vajag arī aizliegt lietot tualetes

Draugiem Facebook Twitter Google+