Kultūra
Literatūra

Top Liepājas rakstnieku kopkrājums 0

Publicitātes foto

Sagaidot Latvijas simtgadi, Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļa plāno izdot liepājnieku un Lejaskurzemes dzejnieku un rakstnieku kopkrājumu. Nupat izsludināts konkurss, kurā līdz 1. decembrim autori aicināti iesniegt savus iepriekš nepublicētos dzejas un īsprozas darbus, informē Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja Linda Zulmane.

“Šāds krājums nav tapis jau ilgu laiku. Līdz ar to tā būs laba dāvana Latvijai simtgadē un mums pašiem, kā arī labs apliecinājums, ka literatūra Liepājā dzīvo – bija, ir un būs,” pauda Linda Zulmane.

Konkursa žūrija būs neitrāla un objektīva. Tajā iekļauti gan literatūrzinātnieki – Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente Anda Kuduma, profesors Edgars Lāma, lektore Linda Zulmane, kā arī ar Liepājas autoriem nekonkurējošie literāti Andris Akmentiņš un Guna Roze.

Konkursa darbi jāiesūta elektroniski līdz šī gada 1. decembrim, rakstot uz e-pastu liepajniekukrajums@inbox.lv un norādot autora vārdu, uzvārdu, savu e-pastu, adresi, tālruņa numuru. Darbam jābūt ar norādi “Liepājnieku kopkrājumam”. Rakstot uz šo e-pastu, iespējams iepazīties arī ar konkursa nolikumu un iegūt detalizētāku informāciju.

LA.lv