Reklāmraksti

TOP3 grāmatas, kuras izlasīt šovasar0


Lasīt vasarā
Lasīt vasarā
Foto: Pixabay.com

Visiem zināms, ka cilvēks nogurst ne tikai darbā. Spēkus atņem arī atrašanās satiksmē, komunikācijas tehnoloģijas, pat gluži nevainīgi gadžeti spēj novest līdz izsīkumam. Bet, – ir labā ziņa – visu var vērst par labu un atgūt emocionālo līdzsvaru un labu pašsajūtu.

Kā?

Ar grāmatu. Ar labu, vasaras vakariem piemērotu lasāmvielu itin viegli var aizmirsties citā pasaulē, gluži nemanot pāriet citā apziņas stāvoklī, it kā pats visā lasītajā būtu piedalījies…

Sākumam izvēlieties Sanktpēterburgas raganas

Lieliska iespēja apceļot krāšņo Krievzemi Cara laikā, rodama lasot pasakaino un bagātīgi vēsturiski ilustrēto romānu “Sanktpēterburgas raganas”.

Tā aizvedīs laikā, kad smalkā Pēterburgas sabiedrība greznojās zeltā un rubīnos, kad katra sabiedrotā apģērba krokās bija atrodams saindēts ierocis, bet saldi vārdi kopā ar vīnu plūda straumēm… Vai šodien būtu iespējams izdzīvot šādā sabiedrībā?

Sanktpēterburgas raganas
Grāmatas vāks

Pēc tik tāla ceļojuma ieskatāmies aiz kaimiņvalsts iedzīvotāju aizkariem – Nomodā.

Ja ir vēlme iejusties novērotāja lomā, tādejādi uzzināt gandrīz neiespējamas lietas, ka notiek kaimiņmājā, laipni aicināti iepazīt skandināvu spriedzes romānu “Nomodā”.

Romāna galvenā varone ir rakstniece, kura piedzīvo krīzi personiskajā un radošajā dzīvē, un šajā laikā viņa saasināti uztver visu redzēto. Kaimiņu logos, gluži kā teātrī, katru dienu var vērot arvien pieaugošu drāmu…

Nomodā
Grāmatas vāks

Ja vēlies izjust reālas bailes no tā, kas visdrīzāk nekad nenotiks – lasi psihotrilleri Gandrīz normāla ģimene.

Saistītie raksti

Lai arī ar prātu saproti, ka tas ir tikai romāns, sajūta, ka TAS var notikt ar katru no mums, neatstājas. Baiļu trīsas kā vēsas adatiņas skrien pār muguru un patīkami dzesē sakarsušo prātu. Grāmatā aprakstītā ģimene patiešām ir normāla vidusmēra ģimene, nu gandrīz normāla ģimene.

Gandrīz normāla ģimene
Grāmatas vāks

Labāko vasaras literatūru pērciet veikalā Rīgā Dzirnavu ielā 21, vai pasūtiet ar piegādi interneta veikalā VEIKALS.LA.LV

LA.lv