Mobilā versija
+0.6°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Topošajai Liepājas muzeja baroka ekspozīcijai pasniegs vērtīgu dāvanu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 14. aprīlī, plkst. 12 Liepājas muzejā, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas SIA “DG Termināls” īpašnieks un direktors Aivars Millers Liepājas muzejam svinīgi pasniegs dāvinājumu 8500 eiro apmērā topošā Liepājas interjera muzeja ekspozīcijas iekārtošanai Pētera I namiņā Kungu ielā 24, LA.lv pastāstīja muzeja direktore Dace Kārkla.

Par dāvinātajiem līdzekļiem Liepājas muzejs iegādāsies baroka stila skapi un baroka bufeti, kā arī restaurēs baroka laikmeta skapi, kas atrodas Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē un ko draudze nolēmusi dāvināt Liepājas muzejam Pētera I namiņa interjera iekārtošanai.

Sadarbībā ar SIA “Baltantik” baroka stila skapis ir iegādāts “Kastern” izsoļu namā Hannoverē. To kā piemērotu Liepājas muzeja topošajai 17. gadsimta interjera ekspozīcijai novērtējušas tādas kultūras mantojuma autoritātes kā arhitekte Liesma Markova, Rundāles pils muzeja direktors Imants Lancmanis un mākslas zinātnieks Dainis Bruģis.

Pievienot komentāru

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+