×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
22. janvāris, 2016
Drukāt

Topošās valdības deklarācijas izstrādi plānots pabeigt nedēļas laikā

LETALETA

Arvils Ašeradens.

Topošās valdības deklarācijas izveidošanu plānots pabeigt nedēļas laikā – līdz 29.janvārim, šodien žurnālistiem pēc dokumenta veidošanas vienas darba grupas sanāksmes norādīja nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK politiķis Einārs Cilinskis un “Vienotības” valdes loceklis Arvils Ašeradens.

Ministru prezidenta amata kandidāta Māra Kučinska (ZZS) un Zaļo un zemnieku savienības ar piedāvāto deklarācijas uzmetumu partneriem esot bijusi iespēja iepazīties kopš ceturtdienas, un plānots, ka līdz pirmdienai, 25.janvāra vakaram, “Vienotība” un nacionālā apvienība iesūtīs savus priekšlikumus. Nākamā deklarācijas veidošanas sēde paredzēta trešdien, 27.janvārī.

No politiķu izteikumiem izriet, ka pagaidām darbs pie deklarācijas veidošanas norit pietiekami raiti un kādas lielas domstarpības sarunās nav iezīmējušās.

Šodien ir noslēgusies darba grupas sēde, kurā notika darbs pie tautsaimniecības un izglītības jautājumiem, un strādāt turpina darba grupa par drošības un vairāku citu jomu jautājumiem.

Jau vēstīts, ka ZZS, “Vienotība” un VL-TBLNNK pārstāvji šodien strādā pie topošās valdības deklarācijas izveides.

Kā ziņots, nākamās valdības prioritātes varētu būt tautsaimniecības stiprināšana, reformas izglītībā un zinātnē, reformas veselības aprūpē, valsts drošība un nacionālā identitāte, demogrāfiskās situācijas uzlabošana, kā arī ģimenes dzīves kvalitātes celšana un sociālais nodrošinājums, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais topošās valdības deklarācijas projekts, kuru partneriem piedāvājis premjera amata kandidāts Māris Kučinskis (ZZS).

Kā ziņots, “Vienotība” un ZZS arī 21.janvārī oficiālās tikšanās laikā vēl nevienojās par atbildības jomu sadalījumu jaunajā valdībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+