×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Tracis skaistumkopšanas salonā: Klienti nosauc par tizlu “kucīti” (31)

Kadrs no videoKadrs no video

Kāda kliente no Norvēģijas tikusi pazemota pēc tam, kad atļāvusies skropstu pieaudzēšanas meistarei Jūlijai aizrādīt par nekvalitatīvu veikumu.Meistare klienti privātā sarakstē sauc par tizlu, laucinieci un “kucīti”, kura pelnījusi tādas skropstas, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Kristīne uz interviju speciāli atlido no Norvēģijas, tik spēcīgs pārdzīvojums bija skropstu uzlikšana kādā salonā Rīgā pirms pāris nedēļām. Meistare klienti paņēmusi ārpus rindas, par ko kliente arī piemaksājusi.

Mājās atgriežoties, kliente secinājusi – darbs nav veikts kvalitatīvi, un viņa īsziņā par to informējusi meistari. Ziņā uzsverot, skropstu garums viņu apmierina, taču nav pieņemams tas, ka skropstas pieaudzētas nevis pie katras īstās skropstas, bet ik pa piecām.

Es negribu strīdēties, bet meitenes, pie kvalitātes ir jāpiestrādā! …Ļoti, ļoti žēl, ka šitā “uzmetat” cilvēkus.

Kā atbildi kliente saņēmusi apvainojumus no meistares.

”Zini, ko kucīte, tādas skropstas uzliku tikai Tev, jo savādākas neesi pelnījusi, tā, ka deržaj detka, mani tu kā cilvēks besī. Paldies Dievam, man nav daudz tādu klienšu, pasarg Dievs! Tu esi tik tizla! Mums jāpiedomā pie kvalitātes?Da tu labāk piedomā pie savas uzvedības. Izskaties pēc sivēna, kurš kažoku uzvilcis. Savu lauciniecismu nenoslēpsi, mīļā, tas redzams no tevis pa gabalu.”

Kliente gatava doties uz salonu, kurā, kā vēsta Facebook profils, saimnieko divas meistares – Jūlija Kuzmina un Kristīne Deimon. Kliente, kura Norvēģijā pati liek skropstas, Kristīni iepazinusi skaistumkopšanas kursos. Tieši Kristīne Deimon esot ieteikusi Jūliju kā labu speciālisti.

Salonā, vai precīzāk dzīvoklī, kur sniedz skaistumkopšanas pakalpojumus, “Bez Tabu” un apvainotā kliente nav gaidīti viesi. Priekštelpā iznāk Kristīne Deimon un pavēl klientei un “Bez Tabu” atstāt telpas, solot saukt policiju, pamanoties klienti izgrūst no dzīvokļa.

Pievienot komentāru

Komentāri (31)

 1. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 2. Par šo bābu nebrīnos! Atbildēt

  Priekštelpā iznāk Kristīne Deimon un pavēl klientei un “Bez Tabu” atstāt telpas, solot saukt policiju, pamanoties klienti izgrūst no dzīvokļa.
  —————————————–
  Par šo TRULO un nolietoto BĀBU, kas izliekas(!!!) par lielu skaistumkopšanas speciālistiu nebrīnos- viņai tas TRULUMS feisā (skat foto!) kā ZĪMOGS uzlikts un jau pa lielo gabalu redzams …
  Pat ļoti, ļoti brīnos kāpēc kliente viņas izvēlējās …

 3. pat lauku kuces no norvēģijas brauc uz pilsētu pielīmēt skropstas…

  • Saprotu tevi > reklāma Atbildēt

   Pāķi no Latgales,
   ko nu izliecies par pārāko pilsētnieku, a?
   Rīgā esmu atskatījies uz tādiem pāķiem kā tu, kas zīmējas par baigākiem pilsētniekiem …bet tas vārds “lauki” nespēj pazust no tava trūcīgā vārdu krājuma …
   Meitene ir Norvēģijā,
   bet tu kā pāķis, kurš nevienam neesi vajadzīgs, tupi te LV nabagmājā!

 4. Neviens pat neievēro,ka kliente-sūdzības autore, pati ir skropstu pielikšanas meistare un visas trīs ir labi pazīstamas.Šis skandāls izskatās divu konkurenšu cīņa,kura kuru spēcīgāk ap…..Protams,rakstīt un sūtīt tādus tekstus bija vislielākā kļūda,jo parāda šo meistarīšu augstprātību un citām klientēm vajag padomāt,vai tiešām vērts atbalstīt tādu dāmu biznesu,kas ne tikai domā,bet arī izturas pret klientēm kā pret”tizlām kucītēm no laukiem”.Vispār liels nesmukums abām pusēm.

 5. Nu kliente arī laikam mūsu bijusī. Pa lēto gribēja dzimtenē skropstas pielīmēt . “Lēti ,, arī pielīmēja kaut kādā kaktu firmā.

 6. Tā ir, ka oficiālos žmiedz nost visas kontroles, šitādi plaukst un zeļ……

 7. Klients ienak atrak pie sīs,pagaid tev jau pieraksts uz 2 ej detka ti paputala sobrid ir tik bez desmitam..nakam Reid kucīte nac tiesi laika..:))

 8. Klients ienak atrak pie sīs,pagaid tev jau pieraksts uz 2 ej detka ti paputala sobrid ir tik bez desmitam..nakam Reid kucīte nac tiesi laika..:))

 9. It kā nav labi smieties, bet kaut kā nevaru atturēties. Skaistumkopšanas nozares talanti Juļamuļa un Deimons. Š

 10. Kristīne iskatās pēc padomietes un Juļka drošvien ir urlene.

 11. Nu ir līmenis sievietei!!!

 12. Ideāli!
  😀 Dēmons vs Norvēģijas kucīte! 😀

 13. Krievu serviss – ko citu var vēlēt?

 14. Hahaha! Ārrrā no mana dzīvokļa,kuces! Nav te ko līst!

 15. Kadu laiku atpakal FB ari bija daudz neapmierinato meitenenu atsauksmes par K.D. liktajam skropstam Valmieras klientem, daudzam damam nacas iet un labot pie citam meistarem. Esmu velejusies pameiginat uzlikt, bet baidos, ka nesacakare manas istas skropstas del sitadam meistarem…kas to zin, kurai var uzticeties!!!Fuj…

 16. Jā,čekus tur nedod,būtu vērts VIDIEM paciemoties pie šīm meistarēm.Es jau kādu laiku tur neeju,dēļ attieksmes un kvalitātes kas kritās ar katru reizi.

  • Abet iisteni suunciemieshi VIDu ieniist, un vinji taas kosmeetikas daaminjas zheelos un aizstaavees, ja shaas VIDs piezhmiegs.

   • saskanjaa ar dzelteno zhurnaalistinju dabu, tas pats beztabijs taisiis raidiijumu un laviize savukaart breecienrakstu ar teemu – aaaaaa, ljaunais VIDs apspiezh mazos uznjeemeejus !!!!!!!11!!!111!! 😀

 17. 1. pareizi arii nosauca
  2. kaada nafig Norveegjija? suunu ciema mirgrantene, kas vazaajas pa Norveegjiju, nu nebuut nav jaaslavina, ka shii esot ” no Norveegjijas” Shii ir migrantene tepat no suunu ciema, nevis ” no Norveegjijas”.

 18. Tik brutāli salona meistares nedrīkst apieties ar saviem klientiem.Ko viņas iedomājas,ka ar savu nepieklājību piesaistīs sev apmeklētājus? Esmu šokā par šīm būtnēm!

 19. No LA jau nu gan gaidīju labākas latviešu valodas prasmes..

  “Zini, ko kucīte, tādas skropstas uzliku tikai Tev, jo savādākas neesi pelnījusi, tā, ka deržaj detka, mani tu kā cilvēks besī.”

  “Zini ko, kucīte,” būtu pareizi, jo tas “ko” neiesāk pakārtotu / jaunu teikuma daļu, un tikai “kucīte” ir uzruna
  “tā ka” – jau atkal komatu nelieto, jo “ka” neiesāk pakārtotu / jaunu teikuma daļu.

  Vai tiešām Latvijas Avīzi raksta tādi paši krievi kā Apollo? Tik ierauga vārdiņu un ķeksē iekšā komatus pirms viņa bez jebkādas sajēgas

 20. Šitajā ,,salonā” bieži nedod čekus.

 21. Vallijas tanti no Rogovkas, Kārsavā nosauca par tizlu “kucīti” prtams latgaliski

 22. Drausmas! Labi, ka tagad visa Latvija vaigā zinās šo NEmeistari un pie viņas skropstas likt nekādā gadījumā neies. Vēl var piedot, ja darbiņš ir paveikts neprofesionāli, bet tādu attieksmi un apvainojumus – NEKAD!!!!

 23. Fuj, gribēju pamatīgi uzfrišināt sevi šajā salonā, bet nu atteikcos no viņu pakalpojumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+