Sports
Hokejs

Tradīciju spēks – simpātiskās blondīnes arī Herningā jūt līdzi hokeja izlasei2


Daiga (pa kreisi), Zane un Jolanta pirms Latvijas un Kanādas spēles Herningā.
Daiga (pa kreisi), Zane un Jolanta pirms Latvijas un Kanādas spēles Herningā.
foto: Ilmārs Stūriška

Latvijas hokeja izlases rezultāti ir viena no visgrūtāk prognozējamajām lietām pasaulē – tā smaidot atzīst atpazīstamību iemantojušās valstsvienības atbalstītājas Daiga Behmane-Lucijanova, Zane Čača un Jolanta Galeja.

Viņas uz pasaules čempionātiem brauc atbalstīt izlasi kopš 2001. gada, tiesa, ne uz visiem bijušas kopā. Herningā meitenes ieradās pirms spēles pret ASV un ir gandarītas par hokejistu cīņassparu un līdzšinējām uzvarām, bet no prognozēm atturas, jo, kā rāda pieredze, izlases rezultāti ir viena no visgrūtāk prognozējamajām lietām pasaulē. Tāpat blondīņu trio uzteic dāņus par čempionāta organizāciju, īpaši slavējot plašo fanu zonu.

“LA” novēroja, ka Daiga, Zane un Jolanta padomājušas par fanošanas atribūtiku – šalles ar Latvijas uzrakstu, valsts karogs, arī krekliņi par godu Latvijas simtgadei.

Pēc sarunas hokejisti iepriecināja fanus ar paņemtu punktu pret Kanādu (1:2 papildlaikā), bet izšķirošā kauja par iekļūšanu ceturtdaļfinālā būs šovakar pret Dānijas izlasi. Sākums 21.15.

Saistītie raksti
LA.lv