Uncategorized

Tradicionālā Latvijas Mākslas akadēmijas “Jarmarka” 0


Izstāde – gadatirgus – labdarības akcija “Jarmarka” Latvijas Mākslas akadēmijā.
Izstāde – gadatirgus – labdarības akcija “Jarmarka” Latvijas Mākslas akadēmijā.
Foto – LETA

No 18. līdz 31.decembrim, Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) 11.gadu pēc kārtas norisināsies izstāde, gadatirgus un labdarības akcija “Jarmarka”.
Šogad “Jarmarkas” devīze būs “Atrodi dārgumus”, pasākumu pielīdzinot lielai dārgumu krātuvei, kurā katrs var atrast ko īpašu.
“Jarmarkas” laikā ikviens interesents varēs baudīt mākslas gadatirgus īpašo atmosfēru, apskatīt un iegādāties LMA jauno talantu mākslas darbus, vienlaikus ziedojot līdzekļus LMA vēsturiski nozīmīgo jūgendstila telpu restaurācijai.
Šogad “Jarmarka” saviem apmeklētājiem sadarbībā ar biroja preču izplatītāju “Officeday” piedāvās pasaulē slavu ieguvušu mākslinieku darbu izstādi. Tajā būs apskatāmas dažādās tehnikās veidotu mākslas darbu retrospekcijas, kas veidotas no biroja piederumiem. Kopumā apskatei būs izlikti 13 mākslinieku darbi no 11 pasaules valstīm – Amerikas Savienotajām Valstīm, Krievijas, Kolumbijas, Francijas, Nīderlandes, Portugāles, Norvēģijas u.c.
“Jarmarka” LMA studentiem sniedz iespēju studiju laikā tapušos darbus reizi gadā izstādīt plašākai auditorijai. Savukārt apmeklētājiem tā ir izdevība iegādāties oriģinālus mākslas darbus, kuru vērtība ar gadiem tikai augs. “Jarmarkā” ir atrodami visdažādākie mākslas darbi – no gleznām un traukiem līdz vides un interjera objektiem, tērpiem, tēlniecības un stikla objektiem, grafikām, rotām un citiem mākslas darbiem.  Kopumā “Jarmarkā” iespējams apskatīt un iegādāties vairāk nekā 300 jauno mākslinieku un LMA pasniedzēju – sabiedrībā atzītu mākslinieku – radītus darbus.
“Jarmarkas” apmeklējums būs bez maksas.

LA.lv