×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Traģēdija Cēsīs: pašnāvniece ar zīdaini nolec no klints; bērns miris (22)

Kadrs no videoKadrs no video

Cēsīs traģiski gājis bojā septiņas dienas vecs zīdainis, viņa mātei ar bērnu ielecot dolomīta karjerā no vairākus metrus augstas klints, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Jaunā sieviete, kura pēc oficiāli neapstiprinātas informācijas jau vairākas reizes centusies izdarīt pašnāvību, tuviniekiem nemanot izgājusi no mājas un devusies nezināmā virzienā, tāpēc viņu meklēt sākusi policija. Diemžēl viņa jau bija spērusi liktenīgo soli – pati izdzīvojusi, bet bērns kritienā miris.

“Cēsu iecirknī vērsās radinieki ar iesniegumu, ka sieviete ar nedēļas vecu bērnu devusies nezināmā virzienā. [..] Tika noskaidrota sievietes atrašanās vieta, un nedaudz vēlāk – atrasts arī bērniņš,” raidījumam Degpunktā stāsta Valsts policijas pārstāve.

Degpunktā rīcībā ir oficiāli neapstiprināta informācija, ka cietusī sieviete jau vairākas reizes mēģinājusi izdarīt pašnāvību, taču tas viņai nav izdevies. Iespējams, viņas garīgās veselības stāvoklis pasliktinājies tieši pēc dzemdībām.

Policijā uzsākts kriminālprocess pēc nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Jebkurā gadījumā sievietei lielākais sods būs apziņa, ka viņa nogalināja savu bērniņu.. apziņa ar kuru būs jāsadzīvo visu atlikušo dzīvi..ne jau mēs būsim tie tiesātāji. .

 2. Pirms raksta rakstu lai noskaidro apstākļus un tad ko izplata,bērnam bija 10 dienas,un vai leca vai neleca vai ko vēlējās darīt varēja to darīt bez mazās sirsniņas,trağēdija ,kas sāp..citi cīnās ,lai tikai būtu bērniņš,te kā lelli bija un vairs nav ..šausmas…vai neliekas dīvaini visi tie raksti noleca no 12 metru augstuma un….vai tie ,kas tur bijuši nesaprot ,ka ja lektu tur dzīvs nepaliktu neviens..novesta līdz izmisumam ???ar ko???kādam jābūt izmisumam ,lai atņemtu dzīvību bērnam kurš nesen nācis šajā pasaulē,kurš skatās tavās acīs un jůtas pasargāts jo ir pie savas mammas cilvēka kurš vienīgais irvpats dārgākais dzīves sākuma posmā????un esot māte vari atņemt dzīvību???izķepurojās???kā,ja vēlējās pašnāvību sev tak lektu vēlreiz ,ja vispār leca???murgs, kas velkas kopš 22 marta…mazā ,mīļā sirsniņa dusi Dieva mierā..Bet mammai tavai Tur augšā lai lemj likteni tālāko un taisnu tiesu..Bet mediji pirms ko rakstat vismaz noskaidrojat elementāras lietas..bet Degpunktā,filmēja tagad kad sācis atkust karjerā gar malām ledus…bet tajā rītā vis bija aizsalis un gar malām bija sniegs un cilvēki uz ledus makšķerēja…ai ko tur runāt..ja rakstat tad kā ir ja pieņēmumus tikai tad tā arī sakat..

 3. Garīga saslimšana nav ne pašvaldības ne radinieku nopelns. Tak jau sirga ar kādu maniakālo depresiju, ja jau gribēja nogalēt sevi ne reizi vien. Un jā, ja atzīs par pieskaitāmu, tā būs slepkavība, neskatoties uz to, žēl jums tās sievietes vai nē.

  • Arī cilvēki, kuri sirgst ar bipolāro (maniakālo) depresiju, likuma priekšā skaitās normāli diemžēl… Te tiešām jāmet akmens tuvinieku dārziņā – ja iepriekš jau viņa bija mēģinājusi darīt pašnāvības, tad neatradās neviens, kurš būtu šo sievieti aizvedis pie psihiatra un, kur nu vēl atstāt vienu pašu ar bērniņu…

 4. Nesaprotu kāpēc aizstāvat to sievišķi.?Kam ir domātas bērnu silītes?Varēja atstāt tur bērniņu un pati iet lekt.Citi gadiem cenšas tikt pie bērniņa.Un šis mazulītis varēja uzaugt:(

 5. Nevajag vainot ne tuviniekus, ne pašvaldību un valsti! Mēs neko nezinām par šo situāciju. Atcerēsimies, ka pirms vairākiem gadiem jauna sieviete ar trīsgadīgu (ja pareizi atceros) puisīti rokās naktī no tilta ielēca Liepājas kanālā. Sievieti izdevās izglābt, bet bērns noslīka. Internetā sākās vaimanas – cik briesmīga valsts, ka mātei bada dēļ jāslīcinās! Pēc tam izrādījās, ka jaunā dāma, kaut arī nestrādāja, tikusi aprūpēta uz to labāko, viņai vecāki regulāri stiepa somas ar pārtiku, apkopa mājas soli, lai tik meitiņa audzina bērnus. Vecāko dēliņu viņa atstāja mājās, bet jaunāko noslīcināja. Viņai esot bijusi kārtējā nelaimīgā mīlestība, tāpēc tāds protesta solis. Viņas tēvs ļoti pārdzīvoja – kāpēc tas jaukais un smaidīgais puisītis bija jāņem līdzi?

 6. Pat esot kopā ar labu vīru sievietēm pēc dzemdībām mēdz uznākt melnie brīži,kur nu vēl,ja nav,kas palīdz saulīti ieraudzīt…

  • Patiesībā > svira Atbildēt

   melnie brīži pēc dzemdībām var uznākt tikai vienīgi tad, ja blakus nav mīlošs vīrs, atkārtoju- mīlošs vīrs, kurš apčubina sievieti un atklāti izrāda prieku par mazā bērna piedzimšanu un tml. izrāda sirsnību… Tikai tad! Tikai tādu vīru var uzskatīt par “normālu”, kurš atklāti izrāda savu sirsnību un prieku….
   —-Šai sievietei laikam bija lērums ar t.s. tuviniekiem, bet neatradās vismaz 1 cilvēks, kurš patiešām atbalstītu viņu…Viņa gan jau jutās tikai vīrieša izmantota – realitātē sexā vīrietis izmanto sievieti savām vajadzībām – , bet ne mīlēta… Ja vēl tuvinieki bija nekādi, tad lūk rezultāts – sieviete dodas …nāvē…
   Šis nav pirmais gadījums Latvijā, kad tā noticis …

   • precīzāk, lūdzu Atbildēt

    ” tad lūk rezultāts – sieviete dodas …nāvē…”

    Nekādi vissmagākie apstākļi neattaisno otra cilvēka (savējā bērniņa) nonāvēšanu, ieraušanu līdzi sev nāvē. (Un tas, ka bija paredzēts līdz ar mazā cilvēciņa dzīvību zaudēt arī savējo -tas neattaisno neko. Pilnīgi neko. Katrs terorists pašnāvnieks arī kopā ar noslepkavotajiem atdod pats savējo dzīvību, un viņa dzīvības zaudējums vainu neizpērk. Tā arī šeit – mēģināja nogalināt bērnu, un tas, ka ar to kopā arī sevi, nevar būt nekāds “vainu mīkstinošs apstāklis”.

    pēc izlasītajiem faktiem pareizs teikums būtu:
    “tad lūk rezultāts- sieviete liek bērnam doties nāvē (un, jā, pati mēģina) ..”.

    • Neviens no tuvākajiem nepalīdzēja nabaga sievietei,kaut signāli bija. Sagāja smadzenēs faili sviestā pēc dzemdībām. Skumji.

  • Tad nevajag dzemdet__cietejas atradusas!

 7. Roberts > arnolds Atbildēt

  Idijot, kāpēc tu izliecies par …normālu? Gan jau sievietei blakus bija tāds pats idijots bez smadzenēm, bet gatavs no-pis-sties jebkurā laikā tāds …kā tu!

 8. Kada atbildiba var but pasvaldibai. Ir jukusi cilveki, kuri lec no klints. Normals nekad nenoleks, pat no galda

 9. Cēsīs traģiski gājis bojā 7 dienas vecs zīdainis, viņa mātei ar bērnu ielecot dolomīta karjerā no vairākus metrus augstas klints.
  Jaunā sieviete, kura pēc oficiāli neapstiprinātas informācijas jau vairākas reizes centusies izdarīt pašnāvību, tuviniekiem nemanot izgājusi no mājas un devusies nezināmā virzienā, tāpēc pēc tuvinieku iesnieguma viņu meklēt sākusi policija.
  ————————————
  Cik tad ir to “tuvinieku”, kas ČAKARĒJA smadzenes šai jaunajai sievietei ???

 10. Viņa ir jāsoda par slepkavību

  • Viņai ir jāpalīdz tikt galā ar pārdzīvojumu!!! Varu derēt, ka tie, kas tūlīt gatavi nosodīt un sodīt, nav ne pirkstiņa iepriekš pakustinājuši, lai jaunajai māmiņai palīdzētu, sniegtu atbalstu, ieklausītos, izprastu… Es neatbalstu pašnāvību kā izeju no krīzes, taču ļoti labi varu saprast jaunās māmiņas izjūtas. Tāpēc ka pati audzinu bērnu viena, man nav kuplas ģimenes, kas ikdienā palīdzētu kaut mājas solī, strādāju (paldies Dievam, ka ir darbs) un… jā, ik pa laikam rokas nolaižas, jo nav vairs spēka un zūd vēlēšanās dzīvot. Tādos brīžos arī saproti, cik dziļā izmisumā un bezcerībā ir bijušas tās sievietes, kas izlēmušas darīt galu savai un bērnu dzīvei. Un jānosoda ir nevis šīs nelaimīgās sievietes, bet gan tie, kuri atļaujas viņām ko pārmest, tie, kuri varēja palīdzēt, bet to nedarīja.

  • Mazais krān, skatos esi tik tāds varonīgs sieviešu izjājējs. Vai smadzenes mazajā krānā iesprūdušas, ja esi par debīlu(!), lai iedziļinātos sievietes pasaulē? Sievietes nav domātas tikai trula tēviņa regulārai izjāšanai! Kā redzams šai sievietei nav paveicies ne ar tēviņiem, ne ar tuviniekiem, ja jau vairākas x vēlējusies izdarīt pašnāvību …

   • Ja tu man to savu tekstu raksti, tad izmazgā savu netīro muti. Rupeklis. Es pati audzinu savu bērnu viena, bet neesmu jukusi, lai vēlētu savam bērnam vai sev nāvi.

 11. Pilnigi piekritu komnentetajam.Jaaa un tgd.meklees vainigo.Valdiba,pasvaldiba,rajona pasvaldiba,nodokli LV tie ir vainigi,tur jau parastam cilvekam ir jajūk prātā.

Draugiem Facebook Twitter Google+