×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. janvāris, 2017
Drukāt

Traģēdija Dobelē: Atklāj, kas noticis ar dzīvoklī atrastajiem bērniem (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien no Dobeles slimnīcas izrakstīti trīs bērni, kuri aizvadītajā nedēļā tika atrasti novārguši dzīvoklī kopā ar mirušiem vecākiem un zīdaini.

Kā informēja Dobeles novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Sandra Lapinska-Leiere, pēc izrakstīšanas no slimnīcas bērni nogādāti bērnu un ģimenes atbalsta centrā, kur saņems sociālo rehabilitāciju.

Lapinska-Leiere skaidroja, ka bāriņtiesā saņemts personas iesniegums par aizbildņa iecelšanu bez vecākiem palikušajiem bērniem. Līdz ko tiks saņemti un apkopoti nepieciešamie dokumenti, bāriņtiesa lietu par aizbildnības nodibināšanu un aizbildņa iecelšanu skatīs bāriņtiesas sēdē. Konkrētu sēdes datumu bāriņtiesas priekšsēdētāja gan neminēja.

Iepriekš vēstīts, ka Dobeles bāriņtiesa jau šonedēļ varētu lemt par šo bērnu nodošanu ārpusģimenes aprūpē, ko var nodrošināt radinieki, iepriekš informēja Dobeles novada pašvaldības vecākā konsultante Dzintra Matisone.

Jau ziņots, ka 3.janvārī Dobelē, visticamāk, no narkotiku pārdozēšanas atrasti miruši laulātie, kā arī no bada miris pāra deviņus mēnešus mazais zīdainis.

Nelaime otrdien atklājās pēc tam, kad policija Dobelē saņēma iesniegumu no mirušās sievietes mātes, kura nevarēja sazvanīt savu meitu. Sievietes māte prombūtnē bija aptuveni divas nedēļas.

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka dzīvoklim bijis atvērts logs un telpās dzirdami bērnu raudāšana. Policija izsauca ugunsdzēsējus-glābējus, kuri iekļuva dzīvoklī pa atvērto logu. Dzīvoklī gultā miris atrasts 1966.gadā dzimis vīrietis un 1993.gadā dzimusi sieviete, kā arī zem gultas atrasts miris deviņus mēnešus vecs bērns. Tika konstatēts, ka bērns nomiris badā.

Tāpat dzīvoklī bija trīs, četrus un piecus gadus veci bērni. Bērnu organismi no bada bijuši novājināti.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Latvijā ir ap 3% oficiāli trūcīgo. Gadās arī tā. Izskatās no malas traģiski, bet bērniem šī ir iespēja tikt turīgākos apstākļos. Kamēr dzīvi ir bomži citiem ir vienalga, turpretī vajag tikai bomzim no nomirt pie Saeimas nama; un būs sensācija.
  Cieņā, Skolnieciņš

 2. Milie,ja jus zinatu cik Dobele sez siltos mikstos kreslos liekezu,jums paliktu slikti. Vini tacu acis skatoties melo. Nekas netiek apsekots,nav nekadas reakcijas uz iedzivotaju zvaniem. Vini tagad taisnojas un MELO. Ka pasvaldiba vispar var izmitinat cilvekus tados graustos? Ka tas ir iespejams? Kadam tacu par to jaatbild,kadam tas ir jaredz. Cilvekiem pasa centra aizsalst udensvads. Un tas notiek 21 gadsimta? Vai tad to visu neredzeja policija,barintiesa,socialais dienests?

 3. Lai piesaistītu uzmanību,ir gatavi uz jebkādiem virsrakstiem!! Briesmīgi.

 4. Aiz laimes dzīvot šai iekārtā


 5. “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi konkrēti personāži (t.sk. arī domājamie likumpārkāpēji u.c. iedomāti “nepareizie sabiedrības locekļi”), kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu šādās u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī šo cilvēku tuviniekiem un jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, kā zināms, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.

  =======

  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

  Un, arī: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 6. Nu la.lv, jūs jau kļūstat vēl nožēlojamāki klikšķu mednieki par apollo ar saviem dīvainajiem virsrakstiem. “Atklāj, kas noticis ar dzīvoklī atrastajiem bērniem” – tak nekas nav atklāts tai rakstā!

 7. Nožēlojamie vampīri, jums vēl neapnīk??? Kā maitulijas, žurnašļuhas. Tak atstājieties no tiem nelaimīgajiem, kropļi, morālie.!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+