×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
5. janvāris, 2017
Drukāt

VIDEO. Traģēdija Dobelē: kaimiņiem aizdomas neradās. Vecgada dienā māju apmeklēja policija

Ēka Dobelē, kurā atklāts traģiskais gadījums, kad dzīvoklī atrasti miruši vecāki un viņu meita. Foto - LETAĒka Dobelē, kurā atklāts traģiskais gadījums, kad dzīvoklī atrasti miruši vecāki un viņu meita. Foto - LETA

Papildināta.

Dobeles Muldavas ielas nama kaimiņiene trīs cilvēku bojāeju blakus dzīvoklī neesot pamanījusi, jo bērnu raudas dzīvoklī bija dzirdamas arī iepriekš. Citi tuvējie dzīvokļi nemaz nav apdzīvoti, bet vēl kāds kaimiņš traģēdijas laikā bija norūpējies par savām veselības problēmām un lielākoties gulējis.

Deviņu dzīvokļu māja atrodas pilsētas centrā, tai pagalmā atrodas arī šķūnīši malkas un citu mantu glabāšanai. Dažādas mantas – plaukti, bērnu ratiņi – izlikti arī ēkas abu stāvu gaiteņos. Uz loga kāpņu telpā nolikts arī pelnutrauks, pirmā stāva gaitenis ir piepīpēts.

Viens no kaimiņiem, maisos nesot no šķūnīša malku, uz aģentūras LETA jautājumiem atbildēt atteicās, vēl kāds kungs esot atnācis ciemos pie drauga.

Taču pirmajā stāvā dzīvojošais Nikolajs Svjatkins savā istabiņā ielaiž labprāt, aicinot neturēt vaļā istabiņas durvis, jo istaba zaudē siltumu, ko nodrošina plīts. Svjatkins stāstīja, ka laikā, kad notikusi traģēdija, viņš gulējis slims, tāpēc bērnu raudas nav dzirdējis.

“Kad viņi te ievācās, nebija patīkami. Virtuvē, šķūņos šo paņem, to paņem. Visu bez atļaujas,” vēstīja kaimiņš. Viņš tikai nesen arī esot uzzinājis, ka kaimiņos dzīvojusi bojāgājušās māte.
Ģimenes galva neesot bijis vardarbīgs, gadījumos, ja Nikolajam ar bojāgājušo sievieti izcēlušies konflikti, kas nebija retums, sievu vienmēr aizstāvējis.

Ģimene dzīvojusi otrajā stāvā, kur apdzīvoti ir vien daži dzīvokļi.

Kaimiņiene Velta Kulberga, kas mitinās blakus dzīvoklī, aģentūrai LETA atklājusi, ka ģimeni pēdējo reizi redzējusi Ziemassvētku laikā. Vēlāk dzīvoklī bija dzirdamas gan bērnu raudas, gan televizora skaņa, taču tas kaimiņienei nav šķitis aizdomīgi. Logs dzīvoklī bijis vaļā, bet gaitenī stāvējuši ģimenes zābaki, kas arī netika lietoti.

Kulberga gan norāda, ka viņu izbrīnīja pa durvju spraugu redzētais: “Es paskatījos, bet tur lupatas izmētātas, bet parasti viņiem bija liela tīrība un kārtība. Bet par raudāšanu. Nu, jā, ik pa brīdim ieraudājās, bet tā jau notika arī pirms tam, tie taču bērni.”

Kaimiņiene stāsta, ka ģimenes locekļi savā starpā konfliktējuši nav, arī kā kaimiņi bijuši labi. Sieviete gan atminas, ka rudenī bojāgājušais izsitis dzīvokļa durvis, jo bijis narkotiku ietekmē. Sievas mamma izsauca policiju. “Tā kā viņš nebija dzēris, uz atskurbtuvi viņu neveda, aizveda uz slimnīcu. Bet viņš nākamajā dienā bija atpakaļ un vēl divas dienas tāds dīvains staigāja. Bet sieva aizgāja padzīvot pie mātes. Viņš bija jocīgs, bet nekāda smaka [alkohola] nebija. Kad salietojās, bija tāds dīvains,” stāstīja Kulberga. Bojāgājusī sieviete gan narkotikas lietojusi neesot.

Ģimene mājā dzīvojusi apmēram trīs gadus, liecina kaimiņu teiktais. Savukārt bērnudārzā sacīja, ka ģimene 2015.gadā atgriezās no ārzemēm.

Notikuma vietā šodien bija arī TV3 Ziņas.

Lasi tālāk par bērnudārza audzinātāju teikto un izsaukumus uz šo māju vecgada dienā, kad to apsekoja policija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+