×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 18. augusts, 2018
30. janvāris, 2017
Drukāt

Traģēdija Dobelē: Oficiāli zināms mirušo vecāku nāves iemesls (12)

Ēka Dobelē, kurā atklāts traģiskais gadījums, kad dzīvoklī atrasti miruši vecāki un viņu meita. Foto - LETAĒka Dobelē, kurā atklāts traģiskais gadījums, kad dzīvoklī atrasti miruši vecāki un viņu meita. Foto - LETA

Dobelē nesen miruši atrastie vecāki bija pārdozējuši narkotikas, liecina tiesu medicīnas ekspertīžu rezultāti.

Kā šodien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Staļģevics, par bērna nāves iemesliem ekspertīze vēl nav pabeigta.

Notikuma vietā atrastajā šļircē atrastas stipras iedarbības narkotikas, liecina ekspertīžu rezultāti.

Jau ziņots, ka 3.janvārī Dobelē, visticamāk, no narkotiku pārdozēšanas atrasti miruši laulātie, kā arī no bada miris pāra deviņus mēnešus mazais zīdainis.

Nelaime atklājās pēc tam, kad policija Dobelē saņēma iesniegumu no mirušās sievietes mātes, kura nevarēja sazvanīt savu meitu. Sievietes māte prombūtnē bija aptuveni divas nedēļas.

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka dzīvoklim bijis atvērts logs un telpās dzirdami bērnu raudāšana. Policija izsauca ugunsdzēsējus-glābējus, kuri iekļuva dzīvoklī pa atvērto logu. Dzīvoklī gultā miris atrasts 1966.gadā dzimis vīrietis un 1993.gadā dzimusi sieviete, kā arī zem gultas atrasts miris deviņus mēnešus vecs bērns. Tika konstatēts, ka bērns nomiris badā.

Tāpat dzīvoklī bija trīs, četrus un piecus gadus veci bērni. Bērnu organismi no bada bijuši novājināti.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Dobelē pieķerta bīstamas narkotikas – karpentanila – izplatīšana. Kādas ir tās aktīvo izplatītāju grupas dalībnieku raksturīgākās kopējās ārejā izskata pazīmes, droši vien pateiks vismaz puse dobelnieku, un sen vajadzēja zināt arī policistiem. Un tātad, varbūt nevis “pārdozēšana”, bet vienkārši “uzraušanās” uz vietējo noziedznieku – izplatītāju jauno “preci”.

 2. Man kauns , ka esmu no Dobeles Atbildēt

  Narkomāni, bet pie kā vainīgi bērni, kāpēc viņiem bija jāmirst. Tādēļ ka netālu esošā policija nedzirdēja bērnu raudas , kas nedēļām skanēja pa mājas atvērto logu. Ka stulbās kaimiņienes , pie ņaudoša kaķa izsauktais policists bija tik stulbs , ka nepainteresējās par bērniem dzīvokļi, neredzēja ka logs vaļā un nedzirdēja ka bērni raud. Sociālajam dienestam vispār pie vienas vietas.
  Pašvaldība- ierāda 6 cilvēkiem 17 m2 istabiņu.
  Adrese, Latvija , Dobele.

 3. Kad sāks slēgt narkotočkas un arestēs to sedzoši ”jumtu” arī policijā ?

 4. Zinot, ka LV romi nodarbojas ar nelegālo alko, narko kā bērnu tēvs, nav brīnums, ja kāds, kurš jumtam palicis parādā “pārdozē”…

 5. Likums “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”
  .
  I nodaļa
  Vispārīgie noteikumi
  .
  7. pants. Nepublicējamā informācija

  AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas ir valsts noslēpums vai cits ar likumu speciāli aizsargāts noslēpums.

  AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas aicina uz vardarbību un pastāvošās iekārtas gāšanu, propagandē karu, cietsirdību, rasu, nacionālo vai reliģisko pārākumu un neiecietību, kūda uz citu noziegumu izdarīšanu.

  AIZLIEGTS publicēt pirmstiesas izmeklēšanas materiālus bez prokurora vai izmeklētāja rakstveida atļaujas. Aizliegta tādu materiālu publicēšana, kuri pārkāpj nevainīguma prezumpciju.

  AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē.

  AIZLIEGTS publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu.

  AIZLIEGTS publicēt personu korespondences, telefonsarunu un telegrāfisko ziņojumu saturu bez adresāta un autora vai viņu mantinieku piekrišanas.

  AIZLIEGTS publicēt komercnoslēpumus un patentu noslēpumus bez to īpašnieka piekrišanas.
  .
  V nodaļa
  Atbildība par šā likuma pārkāpšanu
  .
  27. pants. Atbildības pamati

  Par šā likuma 7.pantā noteiktās informācijas publicēšanu vainīgās personas atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

  28. pants. Kaitējuma atlīdzināšana

  Kaitējums, arī morālais kaitējums, ko masu informācijas līdzeklis nodarījis fiziskajai vai juridiskajai personai, sniedzot nepatiesas ziņas, ceļot neslavu un aizskarot tās godu un cieņu, publicējot ziņas un informāciju, kuru publikācija aizliegta ar likumu, masu informācijas līdzeklim jāatlīdzina šai personai Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

  ===========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”


 6. “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi konkrēti personāži (t.sk. arī domājamie likumpārkāpēji u.c. iedomāti “nepareizie sabiedrības locekļi”), kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu šādās u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī šo cilvēku tuviniekiem un jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, kā zināms, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.

  =======

  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

  Un, arī: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 7. PSRS laika Latvija nebija tik zemu nogrimusi , katas ir sodien .

 8. Kā vienmēr viss jaredz un jadzird tautai ,,,Tauta palidziet,,tapat policija A socijalie vispā ,,tikai lai algas un skaitas ka stradā,,,,,,riebas runat,, protam ,es jav nesu no tās puses,,,bet visi vienadi,,,,,ieei pec pakas vina gul pie galdina,,,,,,,,oij ko jūs gribat……..

 9. Kur kriminālprocess par Sociālā dienesta un policijas BEZDARBĪBU?
  Gada nogales 2 nedēļās no Sociālās dienesta mamzeles nebija atvilkušās, lai gan vajadzēja savas treknās pakaļas pakustināt un atnest bērniem Ziemassvētku paciņas! Mamzeles par savu bezdarbību prēmijas gan saņēma.
  Pa bojāgājušo mājas logu bija redzama policijas ēka.
  Priekšnieka kabinets gan nebija redzams.
  Tāpēc mīkstmiešu policija nepārbaudīja kā tiek ievērots tiesas lēmums par vecā narkomāna (50 gadi) liegumu tuvoties sievietei ar bērniem? 2 nedēļu laikā neviens policists nebija apmeklējis sievieti ar bērniem, lai pārbaudītu vai kauslīgais vecis ievēro tiesas lēmumu!

 10. bez pārsteigumiem.
  Dusiet Dieva mierā…

Draugiem Facebook Twitter Google+