Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
16. decembris, 2015
Drukāt

Traģēdija Garkalnē: atklājas jauni fakti par pensionāres Anniņas nāvi (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Garkalnes iedzīvotāji tumšajā diennakts laikā cenšas vienatnē apkārt vairs nestaigāt. Pagājušajā nedēļā nelielajā mežiņā iepretim skolai atrasts kādas pensionāres līķis. Atklātībā nonākusi jauna informācija par sievietes bojāeju, informē LNT raidījums “Degpunktā”.

Pagājušās piektdienas rītā Garkalnē mežiņā pie dzelzceļa pārbrauktuves žurnālists Aidis Tomsons atrada kādas pensionāres mirstīgās atliekas. Jau uzreiz bija skaidrs, ka sirmā kundze nogalināta.

“Visticamāk, viņa nav tur nogalināta, viņa tur ir atvilkta. Droši vien tur ar mašīnu var piebraukt klāt, nomest. Otrkārt, ka viņa ir pensionāre, tas bija redzams, viņai bija pensijas apliecība, viņa bija pusplika – pārvilkts asiņains krekls pāri viņas galvai, tā kā es to seju viņai neredzēju. Skaidrs, ka tā ir vardarbīga nāve – tur nav šaubu,” toreiz sacīja žurnālists.

Tagad atklājies, ka bojāgājusī sieviete ir Garkalnes sociālās mājas iedzīvotāja Anna. Vietējie viņu mīļi sauc par Anniņu, bet iedevuši arī iesauku – porcelāna statujiņa. Tas sievietes neparastās gaitas dēļ. Cienījamā vecuma un sliktā veselības stāvokļa mocīta viņa pārvietojusies ļoti lēni. Tieši tāpēc šobrīd kā galvenais pensionāres bojāejas cēlonis tiek apskatīts satiksmes negadījums. Varbūt sirmgalve šķērsojusi ceļu neatļautā vietā, un automašīnas šoferis viņu pamanījis par vēlu, plus tam visam droši vien bija dzēris, tādēļ pēc sadursmes ievilcis māmuļu krūmos, tā šodien domā nelaiķes kaimiņi.

Vietējiem pat ir konkrētas aizdomas par kāda balta, sportiska izskata spēkrata saistību ar negadījumu. Tas regulāri gar sliedēm braucis agresīvā stilā un ne reizi vien apdraudējis gājējus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kopš kuriem laikā kaimiņu domas ir jauni fakti???

  2. dikti gribas uz avariju norakstit Atbildēt

    jo man uzreiz rodas jautājumi kāpec tad vilka krūmos, bet ātri nebrauca prom no notikuma vietas? kāpec pusplika? viņa ko šādos laika apstākļos pusplika pa ielu staigāja? nu nelimejas fakti ar vienkāršu avāriju

  3. Agresīvi brauc
    tikai
    atsaldeņi

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+