×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. februāris, 2018
Drukāt

Traģēdija Garkalnes novadā: ugunsgrēkā iet bojā visa ģimene, tostarp bērni (9)

Kadrs no LNT videoKadrs no LNT video

Pēdējā laika traģiskākais notikums – ugunsgrēks naktī uz pirmdienu Garkalnes novadā – laupījis dzīvības veselai ģimenei. Bojā gājuši visi četri ģimenes locekļi, tostarp arī bērni, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Bariņš apjukušu radinieku pirmdienas rītā pārcilā privātmājas krāsmatas, īsti neizprotot ko tajās meklēt un ko tālāk darīt ar atrastajām mantām. Namā dzīvoja četri cilvēki – vīrs, sieva un divi bērni. Naktī uz pirmdienu mājā izcēlās ugunsgrēks un laupīju dzīvību visiem mājiniekiem.

Ģimene māju Sužos iegādājās pirms septiņiem gadiem. Lēnām to remontēja un baudīja mieru, kas valdīja ciematiņa apkārtnē. Ģimenē auga 16 un 21 gadu veci bērni.
Bojā gājuši arī mājdzīvnieki – tikai viens no trijiem ģimenes mīluļiem palika dzīvs. Acīmredzot nelaime pielavījās tik klusi un nemanīti, ka pat dzīvnieki nenojauta, kas gaidāms.

“Degpunktā” izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušo cilvēku tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. bērnībā šis cilvēks bija mans labākais draugs cik žēl tādas šausmas!

 2. Man žēl jo manas skolas biedrenes pateica pa traģēdiju jutu līdzi šausmas

 3. Man žēl jo manas skolas biedrenes pateica pa traģēdiju jutu līdzi šausmas

 4. Paveicās, vairs nebūs jāmocās šai valstī
  Es ari labprāt pakārtos, pietrūkst drosmes

  • Muldonja un diivaanaa pirdeejs tu esi, nevis dariitaajs. Bez tam taas tev ir tikai atrunas. Ja nejeedz pakaarties, tad nolec no tilta Daugavaa. Tam nevajag ilgu gatavoshanos un strikja taisiishanu, kaa prieksh kaarshanaas.

 5. Visdziļākā līdzjūtība radiniekiem.

 6. A, pēc runas toņa pats tu no Sūnu ciema.

  • Vo, divi tipiskie suunu ciema personaazhi jau pieteicaas. Viens fleitee bezjeedziigas liidzjuutiibas. Otram stipri kozh actinjaas aizraadiijums par tuudalinju attieksmi pret duumu detektoriem un ugunsdroshiibu, taapeec shis izmisiigi censhas papirst kaut ko pretii.

 7. Kaarteejaa reiziite kad suunu ciems uz duumu detektoriem ietaupiija.

  Ne jau par velti driiz duumu detektori buus obligaati arii visaas privaatmaajaas un suunciemieshi jau tagad kviec un breec un viista kulacinjus ka valdiiba shos apspiezhot un ka shie nekaadus detektorus negriiiiib!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+