Latvijā
Kriminālziņas

Traģēdija Gārsenes pagastā: noslīkst auto iesprostoti cilvēki 0

Foto – Austra Helēna Žaggere/LETA

Vakar, 7.jūnijā, Aknīstes novada Gārsenes pagastā noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudēja divi vīrieši, portālu LA.lv informēja Valsts policijā (VP).

Informāciju par iespējams notikušu ceļu satiksmes negadījumu, policija saņēma telefoniski no kāda iedzīvotāja vakar ap pulksten 06.44, kurš ziņoja, ka pamanījis svaigi bojātu tilta margu un transportlīdzekļa riepu pēdas, kas radīja aizdomas, ka automašīna ir nobraukusi no ceļa un iebraukusi ūdenskrātuvē.

Nekavējoši uz notikuma vietu izbrauca policijas ekipāža un tika izsaukti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki. Apsekojot ūdenskrātuves gultni, tika konstatēts, ka tajā ir nogrimusi automašīna “Peugeot 406”. Pēc automašīnas izcelšanas, tajā tika atrasti 1992. un 1966.gadā dzimušu vīriešu līķi – Gārsenes pagasta iedzīvotāji.

Policijā ir uzsākts kriminālprocess un šobrīd policija skaidro notikušā apstākļus. Kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas ekspertīzes, tajā skaitā arī tiesu medicīniskā ekspertīze.

Saistītie raksti
LA.lv