×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. jūnijs, 2017
Drukāt

Traģēdija Jelgavā: nespēja izkļūt no stiklotās lodžijas (2)

Ugunsdzēsēji likvidē ugunsgrēku daudzdzīvokļu ēkā Jelgavā Rīgas ielā, kurā gājis bojā cilvēks. Foto - LETAUgunsdzēsēji likvidē ugunsgrēku daudzdzīvokļu ēkā Jelgavā Rīgas ielā, kurā gājis bojā cilvēks. Foto - LETA

Šodien pirms plkst.11, nespējot izglābties no liesmām, kas bija pārņēmušas dzīvokļa lodžiju, ugunsgrēkā Jelgavā, Rīgas ielā, gājis bojā cilvēks.

Ugunsgrēks izcēlies otrā stāva dzīvoklī. Īsi pēc tam, kad pa lodžiju sāka velties dūmu mutuļi un uguns liesmas, aculiecinieki deviņstāvu mājas pagalmā klieguši, lai dzīvoklī esošais lēktu lejā, novēroja aģentūra LETA. Taču izkļūt no stiklotās lodžijas neizdevās.

Ugunsdzēsēji no dzīvokļa izglāba kaķi, kas šņāca uz glābējiem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūru LETA informēja, ka ugunsgrēkā izdegusi lodžija trīs kvadrātmetru platībā. Izsaukums uz Rīgas ielu saņemts plkst.10.39, bet līdz plkst.11.38 ugunsgrēks likvidēts. Bojāgājušais ir vīrietis.

Notikuma vietā līdz ar VUGD strādāja arī “Latvijas gāzes”, Pašvaldības policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Valsts policijas darbinieki.

Notikušajā noskatījās daudz apkārtējo māju iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc vīrietis neglābās pa dzīvokļa ārdurvīm vai pa logu? Vismaz viena dzīvība palika dzīva.

  2. ko var dedzināt un saukāt nmp un policiju

Draugiem Facebook Twitter Google+