Pasaulē
Baltija

Traģēdija Lietuvā: Kauņas rajonā nošauti četri vienas ģimenes locekļi. Slepkava aizturēts 16

Foto BNS/Scanpix/LETA/Lietuvas policija

Lietuvas Kauņas rajona Gaižēņu ciemā pirmdienas vakarā atrastas četru vienas ģimenes locekļu mirstīgās atliekas ar šautām brūcēm, bet viens ģimenes loceklis bijis ievainots. Par slepkavību aizdomās turētais 27 gadus vecais vīrietis ir aizturēts, liecina Lietuvas policijas paziņojums sociālajā tīklā “Facebook”.

Liels skaits policistu visu nakti un šodien meklēja divu no noslepkavotajiem 27 gadus veco dēlu, kurš tiek turēts aizdomās par zvērīgā nozieguma pastrādāšanu.

Galerijas nosaukums

Policija pieļauj, viņš nogalināja savu māti, tēvu, vecmāmiņu un tēva brāli. Eksperti pieļauj, ka slepkavība notika jau iepriekš, nevis pirmdien, kad tika atrasti upuri.

Iespējamā slepkavas vecvectēvs guvis šautu brūci kājā, tomēr ir izdzīvojis. Pirmdien viņš šoka stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Lietuvas Policijas departaments informēja, ka aizdomās turētais strādāja par apsargu. Mājas, kurā notika traģēdija, apskatē atklāts, ka no viena seifa mājās pazudis likumīgi glabāts ierocis. Otrs seifs joprojām bija aizslēgts un tajā atradās divi ieroči.

Saistītie raksti

Policija informēja, ka pirmdien pulksten 17.45 atrastas četru cilvēku mirstīgās atliekas: 1967.gadā dzimuša vīrieša un viņa 1968.gadā dzimušās sievas, kā arī 1942.gadā dzimušās mātes un 1979.gadā dzimušā brāļa.

Galerijas nosaukums
LA.lv