Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Traģēdija Salaspilī: meitene paliek bez mātes, puisis – bez tēva

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sākts kriminālprocess par nedēļas nogalē notikušo ugunsgrēku Salaspilī, kurā gāja bojā trīs cilvēki. Bez mammas tagad palikusi trešā klases skolniece, dēls – bez tēva. LTV raidījums “Panorāma” vēstīja, ka ēkā bijušas rezerves kāpnes, taču tām priekšā ir režģis.

Nama iemītniece Jevdokija “Panorāmai” atklāja, ka šī viņai būs smaga nedēļa, jo jārīko bēres – dūmu pārņemtajā ēkā nosmaka viņas vīrs. Viņš bija akls un nespēja izkļūt no piedūmotā gaiteņa, bet policija atpakaļ pie viņa neesot laidusi. Dēls par notikušo nespējot runāt joprojām.

Savukārt bez mammas tagad palikusi trešās klases skolniece. 31 gadu vecā sieviete gājusi bojā, mēģinot par ugunsnelaimi brīdināt kaimiņus.

Trešais bojāgājušais ir vīrietis, kura istabā sākās degšana. Tiek pieļauts, ka ugunsgrēks izcēlies smēķēšanas dēļ, taču precīzs nelaimes iemesls tiks skaidrots ekspertīzēs.

Ēkā, kur izcēlās ugunsgrēks, atrodas arī policijas iecirknis, kura darbinieki bijuši atbildīgi par rezerves durvīm. Policijā uzsver, ka rezerves kāpnes norobežotas, lai mājas iemītnieki neiekļūtu izmeklētāju kabinetos. Policijas darbinieki arī noliedz, ka ugunsgrēka brīdī policisti evakuācijas durvis neesot pietiekami ātri atslēguši.

Lai nodrošinātu lietas objektīvu izmeklēšanu, kriminālprocesu par ugunsgrēku no Salaspils iecirkņa pārņēmusi Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicija, norāda raidījums.

Jau ziņots, ka ēkā Salaspilī, kurā atrodas vairākas valsts un pašvaldības institūcijas, naktī uz svētdienu izcēlās ugunsgrēks, kurā bojā gājuši trīs cilvēki.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+