×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
15. maijs, 2017
Drukāt

Traģēdija Skrīveros: vilciens aizķer astoņus gadus vecu puisēnu (2)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Traģiska nelaime pagājušajā piektdienā, 12. maijā, notika uz dzelzceļa pārbrauktuves Skrīveros. Dienas laikā vilciens aizķēra astoņus gadus vecu puisēnu, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām gāja bojā.

Vietējie Skrīveros raidījuma “Degpunktā” komandai stāsta, ka zēns un viņa trīs gadus vecākais brālis esot sacentušies par to, kurš pirmais pārskries pāri sliedēm, kamēr tuvojas vilciens… Tā esot bijusi spēle uz dzīvību un nāvi, – klejo baumas nelielajā pilsētā. Tomēr tie, kas notikušo redzēja savām acīm, tenkas par to, ka nelaime esot bijusi neapdomīgas rīcības likumsakarīgs rezultāts, mēģina apgāzt.

Lai kas arī būtu par iemeslu šai traģēdijai, fakts ir līdz asarām skumjš – puisēna dzīvība, pēc tam, kad viņu aizķēra vilciens, izdzisa vēl pirms mediķu ierašanās. Savukārt zēna mazais brālis bija šoka stāvoklī.

Pārbrauktuve ir pārredzama, tā tiek regulēta ar luksoforiem, barjerām un skaņas signālu. Dienā to vairākas reizes šķērso bērni, jo turpat netālu ir skola.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Anglijā pie visām dzelzceļa sliedēm ir metāla žogi un pirms vilciena kustības pie stacijām,pārbrauktuvēm ir automatiski metāla vārti,tikai kad vilciens aizgājis,vārti automātiski atveras,un pārëjos punktos,stacijās viss ir nožogots un lai tiktu pie vilciena vajag elektronisko biļeti.

  2. Skumji.
    Izsakam lìdzjùtìbu ….ssai ģimenei.
    Sargi pats sevi un tad Tevi sargàs Dievs.
    Nedrìkst izaicinàt likteni.

Draugiem Facebook Twitter Google+