×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Traģēdija Zolitūdē: Ušakovs prasa DP pārtraukt naida kurināšanu internetā (40)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) ar iesniegumu vērsies Drošības policijā (DP), lūdzot uzsākt kriminālprocesu un saukt pie atbildības personas, kas atsevišķās interneta vietnēs izvietojušas naida kurināšanu, cietsirdības propagandēšanu un cilvēku cieņu aizskarošu informāciju, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domes (RD) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

“Kopš ir notikusi traģēdija Zolitūdē, aktīvu darbību ir uzsākuši cilvēki, kuriem jebkāda morāle ir sveša. 2013.gada 21.novembra notikumi skar katru no mums, un man ar sociālo tīklu starpniecību tiek sūtītas vēstules ar lūgumu ietekmēt šo cilvēku darbības pārtraukšanu,” savā iesniegumā norāda Rīgas mērs.

Ušakovs uzskata, ka atsevišķās interneta vietnēs bija izvietota informācija, kas uzskatāma par naida kurināšanu un cietsirdības propagandēšanu. Tā aizskar 2013.gada 21.novembra traģēdijā bojāgājušo, cietušo un viņu tuvinieku cieņu, izdarot pārkāpumus, kas nav pieļaujami nevienam Latvijas iedzīvotājam.

Ušakovs gan savā paziņojumā nemin tās interenta vietnes, kur, viņaprāt, manāmas naida kurināšanas pazīmes.

Jau vēstīts, ka pirms nedēļas notikušajā traģēdijā Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Zolitūdes traģēdija ir lielākā upuru skaita ziņā kopš Latvijas neatkarības atgūšanas.

Pēc Valda Dombrovska (V) trešdien pieņemtā lēmuma atstāt Ministru prezidenta amatu, tā uzņemoties politisko atbildību par 21.novembrī notikušo Zolitūdes traģēdiju, sociālajos tīklos parādījās aicinājumi Ušakovam sekot premjera piemēram un arī atstāt Rīgas mēra amatu.

Ušakovs norādīja, ka negrasās to darīt. Rīgas mērs pauda viedokli, ka Dombrovskis izmanto situāciju, lai iegūtu popularitāti un atkāptos no valdības vadītāja pienākumiem, saskaroties ar problēmām, kuras nespēj un nevēlas risināt.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. Pieprasot Usakova demisiju nau nekada naida kurinasana .

 2. Ušakovam ir morāls pienākums atkāpties no amata, bet viņš baidās pazaudēt tik ienesīgu amatu, kur Ušakovs ar savas partijas palīdzību var manipulēt ar amatiem, ietekmes sfērām! Tas viss atnes Ušakovam papildus ienākumus.

 3. Vai pirmajā traģēdijas minūtē,sekundē tika iznesti visi visi visi dokumenti no RERE ofisa uz DP?

 4. Ušakov,tu neesi cienīgs domes mēra krēsla…

 5. Tikko kāds vēršas pret Ušakovu,tad tā ir naida kurināšana,bet kad Ušakovs ar divvalodību vērsās pret latviešiem,tad tā nebija naida kurināšana.Nedēļā,kad Latvijā visi sēro un noslepkavotie vēl nav pat guldīti zemes klēpī,Ušakovu jau nodarbina citas nekrietnas domas .Drošības policajai nekavējoties jāņem viņu pie dziesmas.

 6. UŠAKOVAM = AMERIKAM JĀAIZIET!

  Vienotībai un pārējām opozīcijas partijām steidzami jāpārtrauc dalība Rīgas Domē! Jāiet uz jaunas Domes Vēlēšanām! Kurš to iesāks, tas viņās uzvarēs.
  Ēlerte pierādījusi savu absolūtu nespēju pulcināt ļaudis ap sevi.
  Ušakovs par savu „rosīšanos” jāatstādina no RD vadītāja amata. Vismaz līdz izmeklēšanas beigām. Viņa „neskaitāmas reizes piesauktā nevainība” un „masu slepkavības autoizpēte un autotiesāšana ir pretrunā ne tikai ar veselo saprātu, bet arī krimināllikumiem”. Nevaram gribēt, ka cilvēks, kurš, iespējams, savas atbildības robežās, ir vainojams 54 cilvēku nāvē, pats vada savas atbildības izmeklēšanu un atbildības vērtējumu. Viņš nevar turpināt vadīt vainīgo meklēšanu!
  Starplaikā viņa neadekvātā rīcība jau novedusi pie „sešu nevainīgu būvvaldes darbinieku atstādināšanas un viena „darba attiecību pārtraukšanu””. Nesniedzot sava lēmuma iemeslus. Jo jau nākošajā teikumā – „visi nevainīgi”.
  Vainīgi vien „mirušo vārdu publicētāji, „komentētāji”, žurnālisti, premjerministri.
  Tas jāpārtrauc. Šodien. Uzreiz. Nekavējoties.

 7. Lai nu kurš,bet Ušakovs par morāli lai nerunā un vislielākais naida kurinātājs ir tieši viņš .To DP sen vajadzēja skatīt.

 8. Būtu īstais laiks neatkarīgam auditam Rīgas domē un Rīgas satiksmē.

 9. Godīgi būtu ja atkāptos nevis, Dombrovskis bet visa Vienotība ar pārējām koalīcijas partijām, Ušakovam ir jāstrāda rīdzinieku labā. Raksta autorē gan varētu stavēt klusu, lai sēž savā Zviedrijā un bauda dzīves priekus, ko šī saprot par mūsu dzīves realitātēm? Saprotu, ka daudzi sapņo par Usakova atkāpšanos, nu brt protams, krievs taču ir pie rīgas vadības, bet padomajiet par to, kas visu neatkarības laiku bija pie varas un kas no tā sanāca? Dombrovskis veikli izmantoja situāciju savās un savas partijas interesēs, un tas ir tāds riebīgs cinisms un spļaviens bojagājušu un viņu tuvinieku sejās.

  • Var arī teikt tā: Kāmēr SC nebija Rīgā pie varas, tādu līķu lērumu Rīgā nav bijis! Tagad Rīga sāk atgādināt krieviju ar tiem sprādzieniem. Un neviens nav vainīgs izņemot čečēņus.

 10. Viss kas notiek,Dombrovska Politiska atbildiba,tas ir viens liels teatris uz zolitudes nelaimes reikina…par kadu atbildibu var runat ja dombrovska sieva nodarbojas ar daudzdzivoklu maju celtniecibu,a ja nu vinu celtajas majeles buss kada celtniecibas kluda un vispar demisija ka tada noversa uzmanibu no galvena kapec ta notika,kapec nav atrisinats celtniecibas likums utt. Vienotiba sada nesmuka veida,uz cilveku naves reikina velas nomest Usakovu no amata,jo savadak vinai nekas nesanak.

 11. Tikai Usakovam viss atlauts?Vins ir jasauc pie atbildibas!

 12. Cilvēki vēršas pret RD bezatbildību, jo Būvvalde, kas bija šīs ēkas uzraugs Zolitūdē un pēc likuma ir RD vadības pakļautībā, labi ka vēl nepaspēja tie īstenot, bērnu rotaļu laukumu uz ši jumta es šaubos vai Ušakovs maz to izprot. Protams, ka RD ar tās vadību jānes atbildība par notikušo, bet izskatās, ka tā to nevēlas darīt un viss šis rada dusmu izpausmes pret RD, kā lai seviški latviešu cilvēki nebūtu dusmīgi, ja Ušakovs pasaka nedemisionēšu un tālāk nevēlas informēt sabiedrību aizmūk no medijiem, Latvijas Radio ignorē atsakoties sniegt latviešu cilvēkiem domas par savu atbildību šajā jomā aizbildinoties, ka viņam nepatīk žurnāliste, jājautā arī kopš kura laika Latvijā RD mērs ir svarīgāks par Latvijas valdību par kuru viņš atklāti ņirdz un priecājas par tās krišanu manuprāt DP būtu jāvēršas pret pašu Ušakovu, ne pret dusmīgi pārņemtu latviešu sabiedrību interneta vietnē, sabiedrība izsaka dusmās arī vabūt to ko nevajadzētu tā cilvēks radīts, bet par to viņš nav sodāms. Nožēlojami, ka Ušakovs savu attaisnojumu meklē vēršoties pret sabiedrību, kā palīgu meklējot DP.

 13. Sitais pret sevi veersto gaaniishanu traktee, kaa naida kurinashanu :D, nee nu tik tieshaam dulls, kas dulls 😀

 14. Varbūt vajadzētu lūgt DP, lai Latvijā pārtrauktu lietot internetu?

 15. Ušakovam gan vajadzētu paklusēt. Ja tauta izies ielās un prasīs viņa atkāpšanos, tad viņam būs jāaiziet. Lai labāk paskatās uz sevi, nevis kritizē Ministru prezidentu.

  • ПРЕЗИДЕНТ ВЫГНАЛ ВАШЕГО ДОМБРОВСКИСА!!! ИЛИ ВЫ НЕ ЗАМЕТИЛИ??? ВАШ ДОМБРОВСКИС ЧУТЬ НЕ ПЛАКАЛ ПОСЛЕ ВСТРЕЧИ С БЕРЗИНЬШЕМ.

   • Kuram Tavupraat buutu jaatkaapjas, peec tragjiskajiem notikumiem. Ministru prezidentam, vai pilsetas meram, kas atlaizh buvinspekciju un un kuram tieshi ir pakljauta buvvalde ??? Just a question!

 16. Nacionālā apvienība Atbildēt

  Ušakovs taču ir godīguma etalons, tāpēc jau mēs balsojam kopā ar Saskaņas centru.

 17. Šitam SLEPKAVAM jāsēž cietumā …..

 18. Ja Dombrovskis uzņēmās atbildību par Zolitūdē notikušo, tad Ušakovam to vajadzēja darīt daudzkārt vairāk, bet viņš parādot gļevulību, negrasās todarīt. Ušakovs nevar atsaukties arī uz vēlētāju uzticību, jo vēlētāji balsojot par viņu nevarēja paredzēt Zolitūdes variantu un atbilstošo Ušakova rīcību.

 19. Paskatieties pēdējos notikumus un Ušakova rīcību ar latviešu žurnālistiem viņš nevēlas runāt, kad viņam uzdod neērtu jautājumu vai viņam nevajadzētu atkāpties jo Rīgas būvvalde ir RD pakļautībā, viņš paska, neatkāpšos un ignorē medijus viekārši pagriežot muguru latviešu medijiem un aiziet pie PBK, kas tam labvēlīgāks, šodien viņš atsaka dalību Latvijas Radio raidījumam krustpunktā, jo viņam nepatīk Latvijas žurnālisti es to uzkatu,par nirgāšanos pret latviešu sabiedrību un ka tā izsaka negācijas par Ušakova rīcību un bezatbildību, neuzskatu par naida kurīnāšanu, drīzāk naida emocijām pret Ušakovu un RD, un Ušakova iesniegumu uztveru, kā pret latviešu tautības cilvēkiem un Latvijas valstiskumu vērstu negāciju, lai sevi attaisnotu un vai DP nevajadzētu ķetrties klāt pašam Ušakovam.

  • Nacionālā apvienība Atbildēt

   Turies, Nil, mēs esam kopā ar Tevi – šodien Saeimā balsojām kopā ar Saskaņas centru par visiem svarīgiem likumprojektiem

   • Vai jūs tiešām domājat, ka mēs noticējām, ka tu esi NA. Jums vairs neizdosies. Lāpas ir apgaismojušas cilvēku prātus, bet Ušakovam gan vajadzētu iztīrīt savu sirdsapziņu.

 20. Viņš bija tas kurš deva atļauju privatizācijai.Bet privatizēta tā celtniecība jeb valsts, atbildību par savu darbu jānes.Un kā pilsētas mēram bija jāseko jeb’jānoalgo cilvēks kurš seko celtniecības darbiem un ne tikai maxsimās.Tagad nabadziņš tik balts un tīrs.Cik viņa vainas dēļ no bojāgājušiem bija viņa tautieši?Bet šādā situācijā viņam nošpļauties.Un vislielākais naida kurinājs ar savu pretīgo lapsas smīniņu ir tikai viņš.

 21. SUBJEKTS!, kāds no jums teica, jā, tā viņu ar gribētos saukt! Jo cilvēka vērtība viņam nav svarīga…
  Viņš savukārt arī ir subjekts, lieta…

 22. Shitais *** Ushakovs man nepatiik. Patiesi domaa, ka ir nevainiigs kaa puukains caaliitis. Labi buutu, ja peec Zolituudes tragjeedijas neviens latvietis vairs nebalsotu par krievisko SC!

 23. nu tad jau sanāk, ka vienu no lielākajiem naida kurinātājiem Latvijā ušakovu pašu ir jāliek cietumā. Jo visciniskāk uzvedās tieši šis subjekts.

 24. *** ! Viņu,redz, apvaino ! Bet to,ko viņš saka par Dombrovski ,ir ļoti skaisti ,vai ne ? Neesmu V.D. fans ,bet tas jau nu ir par traku ! Tur tiešām varētu ierosināt lietu pret šo maskavas aģentu par apmelošanu un aizvērt Ušaka *** .

 25. Palasiet tvnet.lv, apollo.lv krievu versijas komentārus par šisdienas aktuālajiem notikumiem. Tāda naida kurināšana, apsaukāšanās. Droši vien Ušakovs tos būs lasījis.

 26. Pretigs purns.

 27. Rīgas domei nekavējoties pieņemt lēmumu,ka visiem Latvijā dzīvojošiem -arī nerīdziniekiem ir obligāti jāmīl un jāgodā dižais maratonists Ušakovs,jo viņu atbalsta arī Rīgas gods un sirdsapziņa -kangars Ameriks.

 28. Ušakovs gan savā paziņojumā nemin tās interenta vietnes, kur, viņaprāt, manāmas naida kurināšanas pazīmes.
  ?!..

  bet sis nederes ?!..

  “Вечерняя сказка с Анфисой Чеховой” (Полная версия)
  zakiitiz
  zakiitiz·
  29 videoklipi

  …saskaroties ar problēmām, kuras nespēj un nevēlas risināt.

  ”ar meitenu piekrisanu ?!”

  …BET KA AR PUISIEM !..TUR PAT NAV KO SAUBITIES UN DOMAT !…KAS KURAM PATIK !

  -formēja Rīgas domes (RD) Sabiedrisko attiecību nodaļā…!..
  UN !
  KUR VAR IEGADATIES ”APTAUJAS ANKETAS ?!”…

  …JUMS TACU IR LIELA ”STATISTIKAS PARVALDE !”…

  …BET , KAS VINU ”PARVALDA ?!”

  ”ALDA ?!”

  …”BET , KO JUMS PATIK – SPELET ?!”…

  …VIDEO, RODEO , PRESS -KO ! UTT. UN T.M.L.
  ”O ! MANS – ZAKITI ! KAUT JUS IZCABETU AR TO – PLAY BOY !”…

  … un cilvēku cieņu aizskarošu informāciju, portālu “LA.lv”

  …”GRAMATINAS ES PANEMSU LIDZI – MAN VAJAG !” – ”VARETU ARI PADOMAT !” – ” PAR MUSU ZENIEM UN MEITENEM !”
  UN !
  LABRIT!- LATVIJA !

 29. Nerīdzinieki, esiet modri! Nevēliet Saskaņas centru, nedz arī tā satelītus!

 30. Kur bija Ušakovs, kad viņa *** Žirinovskis un Aleksandrovs draudēja okupēt Latviju un, kur tas *** bija tad, kad Osipovs Latvijas karoga lentīti nodēvēja par “***”? Kapēc tad Ušakovs neskrēja uz DP ar savām pretenzijām?

 31. Ušakovam tāda dīvaina izpratne par naida kurināšanu-ja cilvēki grib lai Rīgas mērs atkāpjas no amata tad tagad tā jau skaitās naida kurināšana!Tikpat labi SC arī daudzviet par piesaukt naida kurināšanu-sākot ar referendumu par Latviešu valodu un beidzot braukšanas biļetēm Rīgā.Un šajā sakarā-es kā latvietis Latvijā dzīvodams esmu ĻOTI aizskarts,bet tas ir nieks jo mana eksistence nevienu neinteresē!!!

 32. Lūk jums visiem viņa atbilde uz aicinājumiem atkapties! 2 min “preses konference” un bimbāšana pie DP :)), gļēvulis!

Draugiem Facebook Twitter Google+