×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Traģēdijas dēļ atcelta virkne pasākumu; arī „Spēlmaņu nakts’’ ceremonija

LET_7105685

Dziļās sērās par notikušo traģēdiju Zolitūdē, sabrūkot veikalam “Maksima”, šodien un nedēļas nogalē sakarā ar izsludinātajām trīs dienu sērām valstī atcelti gan vairāki izklaides un kultūras pasākumi, gan arī politiskās un cita rakstura aktivitātes.

Latvijas teātros tiek atceltas visas komēdijas un koncerti.

Pēc pusdienlaikā sasauktās ārkārtas sēdes “Spēlmaņu nakts’’ apbalvošanas ceremonijas organizētāji paziņojuši, ka pasākums tiek atcelts. Daži tiks apbalvoti trešdien, parējie- pasākumā 16.decembrī.

Pārcelti arī visi festivāla “Bildes” koncerti. ”Blūza koncerts” tiek pārcelts uz 27.novembri. Vara Vētras koncerts Skrīveros notiks 20.decembrī, savukārt Talsos – 10.janvārī.

Dziedātājas Aijas Andrejevas albuma “Mežā” prezentācijas koncerts pārcelts uz 27.novembri.

Rēzeknes novada pašvaldības iestādēs atcelti visi šajā nedēļas nogalē plānotie kultūras pasākumi. Daugavpils novada pašvaldība atcēlusi šodien plānoto dziesmu un deju svētku atskaņu koncertu ‘’Lai saules staros atbalss skan!’’. Talsu Tautas namā rīt plānotais pasākums ‘’From Lounge II Disco’’ pārcelts uz 30.novembri.
Uz 30.novembri pārcelts arī šajā nedēļas nogalē plānotais Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra atklāšanas pasākums.
Atceltas visas 23., 24.un 25.novembrī plānotās hokeja spēles Latvijas virslīgas čempionātā un Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs.
Rīt plānotais “Eiro izstādes’’ Ģimenes rīta pasākums Dailes teātrī pārcelts uz 30.novembri.
‘’McDonald’’s’’ atcēlis svētdien plānoto labdarības pasākumu ‘’McHappy Day’’ tirdzniecības centrā ‘’Spice’’.

Atcelti arī labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” pasākumi.

Traģēdijas dēļ izmainīta arī vairāku ministru dienaskārtība.
Tā, piemēram, atcelts pasākums, kurā aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Nacionālo broņoto spēku komandieris Graube ar savām kundzēm bija iecerējis cept cepumus Afganistānā dienējošajiem karavīriem advents mielastam. Atcelta ekonomikas ministra Daniela Pavļuta tikšanās ar jauno IT uzņēmumu pārstāvjiem telpā ‘’TechHub Riga’’.

Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija atcēla šodien paredzēto diskusiju par nebanku kreditēšanas mītiem un attīstības perspektīvām.

Jau no paša rīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ziņoja, ka šodien nenotiks plānotā trauksmes sirēnas pārbaude visā Latvijā.

Atcelts arī rīt plānotais partijas „Gods kalpot Rīgai’’ kongress.

“Pirmais Baltijas kanāls’’ paziņojis, ka šodien un arī turpmākajās sēru dienās atceļ reklāmas, kā arī mainīs raidījumu programmu, piemēram, netiks rādīti raidījumi ‘’Kāzu tracis’’, Brīnumu lauks’’, ‘’Vakara Urgants’’.

Kultūras ministre Dace Melbārde aicinājusi izvērtēt šajās dienās paredzēto kultūras pasākumu piemērotību šī brīža traģiskajai situācijai.

Dziedātāja Dona koncerts rīt Talsos netiek atcelts, taču tas sāksies ar klusuma brīdi un noritēšot uz skumjas nots.

Liepājā traģēdiju ar klusuma brīdi pieminēs boksa sacensību ‘’Bigger’’s Better’’ laikā, ko pārraidīs ‘’Eirosport’’.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+