Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
30. novembris, 2012
Drukāt

Traģiska autoavārija pie Daugmales

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Vakar no rīta īsi pirms astoņiem, tumsai mijoties ar gaismu, uz autoceļa starp Daugmali un Ķegumu notika traģisks negadījums, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki.


 

Pa kreisi virzienā uz Ķegumu grāvī mežmalā atradās autobuss un vieglais pasažieru auto, pa labi – kravas busiņš ar norautu sānu, kas kopā ar citām detaļām mētājās uz ceļa. Glābēji vispirms no vieglā auto izvilka cilvēku (66 gadus vecs vīrietis), kurš mira slimnīcā. Busiņa vadītājs (34 gadus vecs) bija jau miris notikuma vietā. Neviens cits bez vadītājiem šajās divās automašīnās neatradās. Savukārt autobusā brauca 20 dzelzceļa strādnieki, kuri tika cauri gandrīz tikai ar izbīli – no viņiem divi ar traumām nogādāti slimnīcā.

Pēc sākotnējās versijas, busiņa vadītājs mēģinājis apdzīt vieglo auto un frontāli ietriecies autobusā, no trieciena uz ceļa nenoturējies arī vieglais auto. Laiks bija miglains, līņāja sīks lietus, 0 grādu. Šī mežainā vieta pazīstama ar tā saucamā melnā ledus veidošanos. Šis ledus šeit atsevišķās vietās mēdzot uzrasties, strauji pazust un samērā bieži izraisījis avārijas.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+