×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
30. novembris, 2012
Drukāt

Traģiska autoavārija pie Daugmales

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Vakar no rīta īsi pirms astoņiem, tumsai mijoties ar gaismu, uz autoceļa starp Daugmali un Ķegumu notika traģisks negadījums, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki.


 

Pa kreisi virzienā uz Ķegumu grāvī mežmalā atradās autobuss un vieglais pasažieru auto, pa labi – kravas busiņš ar norautu sānu, kas kopā ar citām detaļām mētājās uz ceļa. Glābēji vispirms no vieglā auto izvilka cilvēku (66 gadus vecs vīrietis), kurš mira slimnīcā. Busiņa vadītājs (34 gadus vecs) bija jau miris notikuma vietā. Neviens cits bez vadītājiem šajās divās automašīnās neatradās. Savukārt autobusā brauca 20 dzelzceļa strādnieki, kuri tika cauri gandrīz tikai ar izbīli – no viņiem divi ar traumām nogādāti slimnīcā.

Pēc sākotnējās versijas, busiņa vadītājs mēģinājis apdzīt vieglo auto un frontāli ietriecies autobusā, no trieciena uz ceļa nenoturējies arī vieglais auto. Laiks bija miglains, līņāja sīks lietus, 0 grādu. Šī mežainā vieta pazīstama ar tā saucamā melnā ledus veidošanos. Šis ledus šeit atsevišķās vietās mēdzot uzrasties, strauji pazust un samērā bieži izraisījis avārijas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+