Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. marts, 2014
Drukāt

Traģiskā avārija Ogres novadā: divi bojāgājušie bijuši no vienas ģimenes

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Divi traģiskajā negadījumā otrdienas rītā Taurupes pagastā bojā gājušie bijuši no vienas ģimenes – tēvs un dēls, pastāstīja Taurupes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Stafeckis.

Viņš norādīja, ka četri bojā gājušie ir Taurupes pagasta iedzīvotāji. Divi no viņiem tikai nesen bija atgriezušies no ārzemēm – viens jaunietis bija ieradies uz gaidāmo mātes jubileju, bet otrs pirms divām dienām ieradies no Vācijas.

Trešdien bojā gājušo ģimenēm tiks sniegta psihologa palīdzība, tiks lemts arī par sociālo palīdzību.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka traģisks negadījums otrdienas rītā noticis uz autoceļa Taurupe–Zaube, kur ceļu satiksmes negadījumā gājuši bojā seši cilvēki.

Notikuma vietā noskaidrots, ka automašīnas “Audi 100” vadītājs, iebraucot līkumā, netika galā ar automašīnas vadību un, nobraucot no ceļa, ietriecās kokā. Automašīnā bijuši seši cilvēki – pieci vīrieši un viena sieviete.

Policija arī apliecināja, ka automašīnas salonā atrasts alkohols. Pagaidām gan nav zināms, vai automašīnas vadītājs bijis reibumā, tas tiks noskaidrots ekspertīzēs.

Pašlaik policija noskaidro sīkākus notikušā apstākļus. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+