Latvijā
Novados

Traģiska diennaksts aizvadīta Balvos: ugunsgrēkā bojā gājis cilvēks; četri cietuši0


Arhīva foto.
Arhīva foto.
Foto LETA

Traģiska diennaksts aizvadīta Balvos, kur ugunsgrēkā bojā gājis cilvēks, bet vēl četri cietuši, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst. 14.24 VUGD saņēma izsaukumu uz Tirgus ielu Balvos, kur no dzīvojamās mājas bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī deg istaba 4m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba divus cilvēkus, kuri bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Līdztekus ugunsdzēsēji glābēji no ēkas trešā stāva evakuēja trīs cilvēkus.

Plkst. 16.04 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt naktī plkst. 00.45 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Raiņa ielu Balvos, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkas piektā stāva dzīvoklī deg gaitenis 2m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba divus cilvēkus, kuri bija cietuši un tika nodoti NMPD mediķiem. No piedūmotās ēkas ceturtā un piektā stāva ugunsdzēsēji glābēji evakuēja 10 cilvēkus. Pārmeklējot piedūmotās telpas tika atrasts bojā gājis cilvēks.

Plkst. 2.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji piecu ēku dūmvados, elektrolīnijas balsts, vieglā automašīna, mikroautobuss, divas kravas automašīnas, dzīvokļa ārdurvis un divi šķūņi. Kopumā VUGD saņēma 32 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājums.

LA.lv