×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.9°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
21. februāris, 2017
Drukāt

Traģiska diennakts: Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

Ilustratīvs attēls. Foto-ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā Latvijā gājis bojā viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Plkst. 12.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Viesītes novada Viesītes pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamās mājas siena un starpstāvu pārsegums 5m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 76 gadus vecs vīrietis.

Plkst. 14.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 19.01 tika saņemts izsaukums uz Celtniecības ielu Līvānos, kur dega apsaimniekots angārs. Ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu kūdras ogļu ražošanas ēka 300m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 00.25.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vads, trīs vieglās automašīnas, koka māja, sodrēji četru ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Ugunsdzēsēji aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsuši 13 ugunsgrēkus, trīs no kuriem fiksēti Rīgā, bet pārējās lielajās pilsētās un Latvijas novados – attiecīgi viens un deviņi. Aizvadītajā diennaktī 10 gadījumos VUGD darbinieki devušies palīgā iedzīvotājiem glābšanas darbos.

Kopumā šogad ugunsgrēkos Latvijā ir gājuši bojā 20, bet cietuši vēl 79 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+