Latvijā
Kriminālziņas

Traģiska diennakts uz Latvijas ceļiem: bojā gājuši divi cilvēki0

Foto no pixabay.com

Vakar Latvijā reģistrēti 105 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā divi, bet cieta vēl 20 cilvēki, informēja Valsts policija.

Kā ziņots, avarējot un aizdegoties automašīnai, vakar Rēzeknes novada Vērēmu pagastā gāja bojā divi jaunieši, bet vēl divi pasažieri ar dažādām traumām tika nogādāti medicīnas iestādē.

Vakar ap plkst.7 likumsargi saņēma informāciju, ka Vērēmu pagastā, iebraucot kokos, ir avarējusi “Volkswagen” markas automašīna. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka automašīnas vadītājs, braucot pa lauku ceļu, nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadību, nobraucis no ceļa un ietriecies kokā.

Sadursmes rezultātā mašīna aizdegusies. Notikuma vietā gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs un viens no pasažieriem.

Trešdien 14 cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, četri – Latgalē, bet pa vienam – Kurzemē un Zemgalē. Divi no cietušajiem bija gājēji, bet trīs – velosipēdisti.

Saistītie raksti

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi desmit autovadītājus: piecus – Rīgā un tās apkārtnē, pa diviem – Vidzemē un Latgalē, bet vienu – Kurzemē. Rīgā aizturēti arī divi autovadītāji, kuri bija lietojuši narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 208 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 74 autovadītāji, Vidzemē – 50, Zemgalē – 34, Kurzemē – 31, bet Latgalē – 19 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 517 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

LA.lv