Latvijā
Kriminālziņas

Traģiska nakts Rīgā: ugunsgrēks prasa divu cilvēku dzīvības 16


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Aizvadītajā naktī Rīgā ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsdzēsēji naktī steidzās uz Lestenes ielu, kas atrodas Pārdaugavā, starp Kārļa Ulmaņa gatvi un Kantora ielu. Tur ar atklātu liesmu dega koka dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka 80 kvadrātmetru platībā deg ēkas starpstāvu un bēniņu pārsegums.

Šajā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā bojā gāja sieviete un vīrietis, kuru vecumus uz vietas nebija iespējams noteikt. Ugunsgrēka apstākļus skaidros Valsts policija.

Savukārt vakar Jelgavā, Zirgu ielā, kādā mājā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Šajā ugunsgrēkā cieta apmēram 73 gadus veca sieviete, kura bija saindējusies ar dūmiem.

Turpat, Jelgavā, kādā citā ugunsgrēkā cieta apmēram 16 gadus vecs jaunietis.

Savukārt Rīgā, Kleistu ielā, vakar ugunsgrēkā dzīvojamā mājā cieta apmēram 40 gadus vecs vīrietis un 43 gadus veca sieviete, kuri bija saindējušies ar dūmiem.

Pirms VUGD ierašanās no degošās ēkas bija evakuējušies pieci cilvēki.

Aizvadītajās brīvdienās dzēsti arī divi kūlas ugunsgrēki – Kuldīgas novada Rumbas pagastā dega pērnā zāle 150 kvadrātmetru platībā, bet Grobiņas novada Medzes pagastā pērnā zāle dega 200 kvadrātmetru platībā.

LA.lv