×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. maijs, 2016
Drukāt

Nelaimes gadījums Ādažos: Zemē gulēja puisītis, draugi šoka stāvoklī raudāja (11)

LETALETA

Ādažos, Rīgas gatvē, pie T/c “Apelsīns” noticis nelaimes gadījums – dažus metrus no gājēju pārejas zemē uz asajām šķembām gulēja puisītis, aptuveni septiņus gadus vecs, pārējie draugi šoka stāvoklī raudāja blakus cietušajam, LNT raidījumam “Degpunktā” raksta kāda šī negadījuma aculieciniece.

Nekustīgajam puisītim pirmo palīdzību snieguši trīs armijas darbinieki. Palīgā steiguši arī mediķi, bet vēlāk reanimācijas brigāde. Aculieciniece pieļauj, ka puisītis nokritis no iepirkuma ratiem.

Mediķi apstiprināja, ka šāds gadījums ir bijis. Taču mediķu rīcībā nav informācijas par negadījumu ar iepirkumu ratiņiem. Viņi izbraukuši glābt bērnu pēc avārijas. Cietušais – 2006.g. dzimušais zēns – brauktuvi šķērsojis pa neregulējamu gājēju pāreju un viņam uzbraukusi 66 gadus veca sieviete ar automašīnu „Honda“. Bērns brauktuvi šķērsojis ar kājām. Arī apsargi, kas atrodas lielveikala tuvumā, nav novērojuši, ka bērni vizinātos ar iepirkuma ratiņiem.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Visu zinu bračka!!! Atbildēt

  Puisīts pēc brāļa izaicinājuma padejoja uz ielas…..tas ko jaunie dara ir neprāts!

 2. Cietušais – 2006.g. dzimušais zēns – brauktuvi šķērsojis pa neregulējamu gājēju pāreju un viņam uzbraukusi 66 gadus veca sieviete ar automašīnu „Honda“. Bērns brauktuvi šķērsojis ar kājām.
  ————————————————–
  .. bija aizmīzusi ar savu Hondu no notikuma vietas, ja dažus m no gājēju pārejas zemē uz asajām šķembām gulēja puisītis (~7 gadi), un pārējie draugi šoka stāvoklī raudāja blakus cietušajam, tā LNT raidījumam “Degpunktā” raksta kāda šī negadījuma aculieciniece…

 3. Samudžināts teksts tik ļoti, ka saturu nav iespējams saprast (šķembas, puisītis, veikala ratiņi… pat bērna vecums nav skaidrs. Skaidrs vien tas, ka pilngadīgais diez vai vizinājies “ratiņos”). Nedaudz taču var pacensties un pārlasīt, pirms “drukā”!

 4. Amm…2006 gadā dzimušam puisītim ir nevis 7 gadiņi,bet 10.LA žurnālistiem jautājums-jums skolā matemātika netika mācīta?Šis ir 2016 gads nevis 2013…

 5. kadLatvijä shoferi redzes gäjeju pärejas? Tikko atgriezämies no atvalinajuma Latvijä. braucäm cauri gan Polijai, Lietuvâi ,tik daudz agresivu,noteikumu neieverotäju kä LAtvijä neredzejam nekur.Gäjeju pärejas neieveroshana,sarkanäs gaismas,agresiva apdzishana gan no labäs,kreisäs puses.Pat uz lielajäm sträsem trakie brauceji ar Latvijas numuriem.Skrien preti savai nelaimei.Varbut Latvijas celju policistiem ievest visdrazisko video noveroshanu?

  • Kāds jūsu komentāram sakars ar rakstu? Savus atvaļinājuma iespaidus raksties memuāros

  • Piekrītu,ka LV ir ārkārtīgi agresīvi braucēji,gājēju pārejas vispār tiek ignorētas,esi laimīgs,ja izdevies neregulējamo gājēju pāreju šķērsot neskartam.Brauc vienkārši briesmīgi,ar jebkurām mašīnām,bet par zīmuļiem ,kas dzenājas ar BMW,pat nav ko runāt,no tiem ir jabaidas pat ejot par trotuāru.

 6. Ilggadēja LA lasītāja Atbildēt

  Kas tad īsti bija noticis? Kas tās par šķembām? Virsraksts tāds, it kā puse Ādažu uzsprāgusi, bet teksts – nesakarīgs savārstījums. Ja tādu rakstījis LA žurnālists, tad… šī vairs nav Latvijas Avīze.

  • Teksts ir nesakarīgs savārstījums, jo tika iesūtīta vēstule, kuru rakstūjusi kāda sieviete, kurai acīmredzot ar galvu kaut kas nav kārtībā. Pilnīgi aplamu informāciju uzrakstījusi. Arī Degpunktā žurnālisti nav bijuši profesionāli, laikam vèlējās vienkārši sižetu uztaisīt un virsraksts ir maldīgs. Bērns nebraukājās ar iepirkumi ratiņiem. Viņš tika notriekts uz gājēju pàrejas un aizsviests labu gabalu tàlāk uz akmeņiem/šķembàm ceļa malā.

Draugiem Facebook Twitter Google+