Latvijā
Kriminālziņas

Traģiska nelaime Rīgā: ugunsgrēkā dzīvojamā mājā gājis bojā cilvēks0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Edijs Pālēns

Vakar, 22. janvārī ugunsgrēkā dzīvojamā mājā Rīgā gājis bojā cilvēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakar plkst. 20.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka divstāvu koka dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī pie virtuves plīts deg malka, sadzīves mantas un mēbeles 15m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks.

Plkst. 22.54 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt plkst. 18.58 VUGD saņēma izsaukumu Jelgavā, kur dega neapsaimniekotas ēkas un blakus esošas noliktavas jumts 250m2 platībā. Plkst. 00.56 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, apgaismojuma lampa, zaru kaudze, elektroinstalācijas vadi, sadzīves mantas, traktors, vieglā automašīna, kravas automašīnas puspiekabes riepas, šķūnis, šķūņa siena, sodrēji ēku dūmvados.Kopuma VUGD saņēma 40 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēkiem un 16 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti
LA.lv