×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. marts, 2016
Drukāt

Traģiskā ugunsgrēkā Zilupē gājusi bojā sieviete

Foto-LETAFoto-LETA

Šorīt ugunsgrēkā Zilupē gājusi bojā sieviete, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Šorīt plkst. 07.19 VUGD saņēma izsaukumu uz Zilupi, Tirgus laukumu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka dzīvojamā māja deg 30m2 platībā. Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 07.58, taču tā likvidācijas darbi vēl turpinās.
No degošās mājas ugunsdzēsēji glābēji iznesa sievieti, kuru glābt vairs neizdevās.

Vakar plkst. 18.06 saņemta informācija, ka Rīgā, Daugavgrīvas šosejā deg garāža. Ugunsdzēsēji glābēji ierodoties konstatēja, ka garāžā deg sadzīves mantas 5 m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta aptuveni 52 gadus vecs vīrietis, kurš saindējās ar degšanas produktiem un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Savukārt plkst.16.47 VUGD saņēma izsaukumu uz Carnikavas novada Gauju, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka divstāvu koka dzīvojamai mājai deg 2.stāvs 50m2 platībā un jumts 60m2 platībā. Kopējā degšanas platība bija 110m2. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 19.33 Iemeslus noskaidros Valsts policija (VP).

Aizvadītajā diennaktī dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki. No tiem lielākais izcēlās Rīgā, Maskavas ielā, kur kūla dega 900m2 platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega divas vieglās automašīnas, dārza māja, malkas šķūnis, saimniecības ēka un pieturas nojume, pastkastīte, elektrības vadi, atkritumi, sodrēji divu māju dūmvados.

Divas reizes glābēji steidzās palīgā dzīvniekiem. No kokiem nocelti divi kaķi – Liepājā un Rīgā.
Kopumā aizvadītajā diennaktī, reģistrēti 16 ugunsgrēki. VUGD darbinieki piedalījušies 13 glābšanas darbos un saņēmuši divus maldinājumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+